Poziom: A2-B2
Angielski Phrasal Verbs w testach (Książka)
Produkt chwilowo niedostępny

Angielski Phrasal Verbs w testach (Książka)

Opanuj niezbędne czasowniki frazowe i zacznij swobodnie rozmawiać!

ISBN: 978-83-6248-246-7
Data wydania: czerwiec 2011
Stron: 140

Opis

Angielski Phrasal Verbs w testach:
- praktyczne kompendium czasowników frazowych
- 50 testów przygotowujących do matury i FCE
- ponad 170 różnorodnych ćwiczeń z kluczem odpowiedzi
- słowniczek czasowników frazowych + przykłady
- język formalny, nieformalny i potoczny

Angielski Phrasal Verbs w testach adresowany jest do wszystkich, którzy chcą doskonalić znajomość języka angielskiego lub przygotować się do egzaminu językowego. Wyjątkowy zestaw testów pozwoli skutecznie utrwalić czasowniki złożone, ich znaczenie oraz poprawne zastosowanie.

Zbiór testów został podzielony na dwie części. Pierwszy rozdział zawiera materiały na poziomie A2, drugi na poziomach B1 oraz B2. Książka obejmuje listę ponad 260 czasowników frazowych. Na każdym poziomie ćwiczenia poprzedza słowniczek czasowników złożonych wraz z przykładami użycia.


Książka przeznaczona jest dla uczniów szkół średnich, studentów, osób przygotowujących się do egzaminów językowych oraz matury. Opracowana została z myślą o osobach uczących się samodzielnie, chcących poznać lub utrwalić czasowniki złożone. Podręcznik może być także pomocny nauczycielom – do wykorzystania w trakcie lekcji lub zajęć indywidualnych.

Podręcznik obejmuje ok 170 różnorodnych ćwiczeń poświęconych poszczególnym czasownikom frazowym. Każdemu zadaniu zostało przypisane zagadnienie, któremu ćwiczenie jest poświęcone. Na końcu książki znajduje się klucz odpowiedzi do wszystkich ćwiczeń.

 

Opinie

+ Dodaj opinię
Przeczytaj 4 opinie na temat tego produktu.

Super, że jest zamieszczony słowniczek phrasal verbs wraz z przykładowymi zdaniami. Zaskoczyła mnie ogromna ilość ćwiczeń. Ogromnie się z tego cieszę, bo na to właśnie liczyłam!

- , 2016-01-04

Świetne zestawienie najpotrzebniejszych czasowników. Polecam każdemu kto ma braki w słówkach. Fajne ćwiczenia i testy na sprawdzenie się. Książka jest czytelna i poukładana. Polecam!!!!

- , 2014-02-07

Dobrze dobrze, to mi się podoba ! O tym będę myślał na urodziny :)

- , 2014-01-02

Świetna rzecz. Przyda się dla tych, którzy pójdą zdawać FCE. Jestem w klasie językowej gimnazjum i angielski mam na poziomie B1/B2. Frazale będą na FCE obowiązkowe, więc przyda mi się :)

- , 2014-01-02
Podziel się ze znajomymi