Poziom: B2-C1
Angielski World Today Technology & Science (E-book + mp3)

Angielski World Today Technology & Science (E-book + mp3)

-20%

Aktualne tematy, specjalistyczne słownictwo dla średnio zaawansowanych i zaawansowanych, zainteresowanych współczesnym światem i wydarzeniami.

ISBN: 978-83-7788-031-9
Data wydania: listopad 2006
Stron: 32

Opis

Angielski World Today to seria Audio Kursów przeznaczona dla średnio zaawansowanych i zaawansowanych. World Today przygotowano specjalnie z myślą o osobach, które chcą poznać i poszerzyć słownictwo związane ze współczesnością - tak, aby rozumieć każdy przekaz informacyjny i móc dyskutować na tematy związane ze światem współczesnym. Ze względu na dobór tematów szczególnie polecamy ją wszystkim przygotowującym się do matury oraz egzaminów FCE, CAE i CPE oraz wyjeżdżającym za granicę na studia.

Dzięki World Today zrozumiesz każdą informację!

World Today
doskonali rozumienie ze słuchu i uczy terminologii, którą posługują się reporterzy telewizyjni i radiowi, zapoznaje ze słownictwem występującym w artykułach, doniesieniach prasowych i w Internecie.


Seria World Today:

News & Society
Nature & The Environment
Technology & Science

Technology & Science


Część Technology & Science obejmuje 12 lekcji (76 min.), m.in. chirurgia plastyczna, nowe technologie w sporcie, samochody przyszłości, e-learning, podróże kosmiczne, przestępstwa internetowe.

Kurs w przyjemny i interesujący sposób uczy setek słów i zwrotów niezbędnych do zrozumienia wiadomości telewizyjnych, radiowych i internetowych oraz wszelkich newsów o technice i nauce. Kurs uczy nie tylko specjalistycznego słownictwa, ale też doskonali rozumienie ze słuchu i umiejętność komunikowania się. Nagrania mp3 w formie plików do pobrania zawierają słówka i dialogi w wykonaniu rodowitych Anglików (native speakerów).).

 

Przykładowe ekrany i nagrania

 

Opinie

+ Dodaj opinię
Przeczytaj 1 opinie na temat tego produktu.

Super! Zdecydowanie polecam!

- , 2011-09-29
Podziel się ze znajomymi