Poziomy:

  • B2
  • C1

Nauczysz się:

  • -50%
-50%

Angielski World Today News & Society (E-book + mp3)

Poziomy:

  • B2
  • C1

Nauczysz się:

Angielski World Today News & Society (E-book + mp3)

Aktualne tematy, specjalistyczne słownictwo dla średnio zaawansowanych i zaawansowanych, zainteresowanych współczesnym światem i wydarzeniami.

Darmowa dostawa od 200 zł

Darmowa dostawa od 200 zł
38,00 zł
19,00 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 31,92 zł

Opis

Angielski World Today to seria Audio Kursów przeznaczona dla średnio zaawansowanych i zaawansowanych. World Today przygotowano specjalnie z myślą o osobach, które chcą poznać i poszerzyć słownictwo związane ze współczesnością - tak, aby rozumieć każdy przekaz informacyjny i móc dyskutować na tematy związane ze światem współczesnym. Ze względu na dobór tematów szczególnie polecamy ją wszystkim przygotowującym się do matury oraz egzaminów FCE, CAE i CPE oraz wyjeżdżającym za granicę.

Dzięki World Today zrozumiesz każdą informację!

World Today doskonali rozumienie ze słuchu i uczy terminologii, którą posługują się reporterzy telewizyjni i radiowi, zapoznaje ze słownictwem występującym w artykułach, doniesieniach prasowych i w Internecie.


Seria World Today:
News & Society
Nature & The Environment
Technology & Science

News & Society

News & Society obejmuje 12 lekcji (60 min.): globalizacja, migracje, problemy demograficzne, demokracja a media, wspólnota europejska, lobbing, protekcjonizm czy wolny rynek, świeckie państwo a rola religii, rasizm, konflikty etniczne, terroryzm, NATO.

Kurs w przyjemny i interesujący sposób uczy setek słów i zwrotów niezbędnych do zrozumienia wiadomości telewizyjnych, radiowych i internetowych; informacji geopolitycznych oraz wszelkich newsów. Kurs uczy nie tylko specjalistycznego słownictwa, ale też doskonali rozumienie ze słuchu i umiejętność komunikowania się. Nagrania mp3 w formie plików do pobrania zawierają słówka i dialogi w wykonaniu rodowitych Anglików (native speakerów).

Dodatkowo e-book:
zawiera pełne teksty wszystkich nagrań i dialogów
- słowniczek do każdej lekcji
- odpowiedzi do ćwiczeń

 

Przykładowe ekrany i nagrania

 

  • ISBN: 978-83-7788-035-7
  • Data wydania: październik 2006
  • Stron: 32
  • Zawartość: E-book , Mp3
Przeczytaj 0 opinie na temat tego produktu.
Podziel się ze znajomymi
Loading...