Poziom: A1
Rumuński nie gryzie

Rumuński nie gryzie!

-30%

Innowacyjny kurs od podstaw. Aktywna nauka słownictwa i gramatyki za pomocą ćwiczeń

ISBN: 978-83-7788-911-4
Data wydania: luty 2017
Stron: 168

 Unikalny kurs do samodzielnej, aktywnej nauki języka rumuńskiego przeznaczony jest dla osób początkujących, które chcą szybko i skutecznie opanować podstawy języka na poziomie komunikatywnym.

Wyjątkowa metoda nauki opiera się na rozwiązywaniu licznych ćwiczeń trenujących wszystkie kompetencje językowe: czytanie, mówienie, słuchanie i pisanie. Dzięki niej poznasz niezbędne słownictwo dotyczące 40 najważniejszych zagadnień, podstawy gramatyki i gotowe zwroty konwersacyjne.

W 10 rozdziałach tematycznych znajdziesz ciekawe teksty, przystępnie wyjaśnioną gramatykę, krótkie dialogi lub teksty z polskim tłumaczeniem, porcję słówek, liczne ćwiczenia leksykalne i gramatyczne, a także ciekawostki o Rumunii. Na końcu każdego rozdziału umieszczono praktyczny słowniczek oraz specjalną sekcję Sprawdź się z zadaniami podsumowującymi. W każdej chwili masz dostęp do umieszczonych na marginesach tłumaczeń ważnych lub trudnych słów i wyrażeń.

Dołączona gratis płyta MP3 z prawie 90 minutami nagrań profesjonalnych lektorów pomaga w nauce  poprawnej wymowy i skutecznym zapamiętywaniu niezbędnych słów i zwrotów.

Rumuński NIE GRYZIE! to kurs, z którym:

  • poznajesz użyteczne słownictwo
  • trenujesz znajomość gramatyki
  •  uczysz się gotowych wzorców konwersacyjnych
  • ćwiczysz poprawną wymowę dzięki nagraniom na płycie CD MP3
  • poznajesz współczesny, codzienny język rumuński 

Odkryj unikalną metodę aktywnej nauki i przekonaj się, że rumuński  nie gryzie!

Patronat:

Rumuński nie gryzie! - nauka języka rumuńskiego

Opinie

+ Dodaj opinię
Przeczytaj 1 opinie na temat tego produktu.

Rumuński recenzja

Szukałam długo fajnej książki do nauki języka rumuńskiego i bardzo cieszy mnie, że Wydawnictwo Edgard wyszło z inicjatywą tejże książki. Bardzo pomocnej w opanowaniu, zwłaszcza gramatyki języka rumuńskiego. Polecam i czekam na rozwinięcie o wyższy poziom.
https://annajakubczak.wordpress.com/2017/11/26/rumunski-wcale-nie-gryzie/

- , 2018-05-07

Inne tego autora

Podziel się ze znajomymi