Poziom: A1-A2
Portugalski nie gryzie! (Książka)

Portugalski nie gryzie! (Książka)

-20%

Innowacyjny kurs od podstaw. Aktywna nauka słownictwa i gramatyki za pomocą ćwiczeń

ISBN: 978-83-7788-002-9
Data wydania: wrzesień 2011
Stron: 160

Opis

PORTUGALSKI nie gryzie! to kurs, z którym:
- aktywnie uczysz się języka od podstaw,
- przyjemnie poznajesz użyteczne słownictwo,
- praktycznie trenujesz znajomość gramatyki,
- uczysz się gotowych zwrotów konwersacyjnych,
- poznajesz współczesny, codzienny język portugalski.

Kurs przeznaczony jest zarówno dla uczniów, jak i dorosłych samouków dopiero zaczynających naukę, którzy chcą łatwo i przyjemnie opanować podstawy języka portugalskiego na poziomie komunikacyjnym.

Książka (160 str.) opiera się na niezwykle atrakcyjnej metodzie aktywnej nauki języka poprzez rozwiązywanie różnorodnych ćwiczeń. W rozdziałach tematycznych znajdziesz: blisko 90 najpopularniejszych zagadnień, krótkie dialogi lub teksty z polskim tłumaczeniem, gramatykę w pigułce, porcję niezbędnego słownictwa, ćwiczenia, ciekawostki o kulturze oraz specjalną sekcję Sprawdź się z zadaniami podsumowującymi. W każdej chwili masz dostęp do umieszczonych na marginesach praktycznych minisłowniczków, a dodatkowo na końcu książki znajdziesz podręczny zbiorczy słownik.

GRATIS nagrania prawidłowej wymowy w wykonaniu profesjonalnych lektorów do posłuchania .

Odkryj unikalną metodę aktywnej nauki. Przekonaj się, że portugalski nie gryzie!

Inne książki z serii Nie gryzie: angielski, japoński, duński, ukraiński, polski, włoski, niderlandzki.

 

Opinie

+ Dodaj opinię
Przeczytaj 6 opinii na temat tego produktu.

Książka bardzo dobra dla osób chcących poznać i nauczyć się języka portugalskiego. bardzo dobrze opracowana i przekazana wiedza dotycząca nauki oraz ciekawostek portugalskich. pomocna wymowa na stronie www.slowka.pl to jest SUPER -POLECAM

- , 2014-02-25

Nauczyłam się podstaw portugalskiego dzięki tej książce i jestem zadowolona. Książka nie zawiera całej gramatyki, ale na szczęście ważne podstawy. Jeśli ktoś zamierza dalej kontynuować naukę, to polecam Portugalski dla średnio-zaawansowanych tego samego wydawnictwa.

- , 2013-07-22

Chcesz poznać podstawy języka, wybierz portugalski nie gryzie. Cała seria, nie tylko portugalski, to na prawdę książka godna polecenia! Zawiera wszystko co potrzebne na podstawy, zaznajomisz się z wieloma słówkami jak i również z gramatyką! Polecam!

- , 2013-07-08

,,Portugalski nie gryzie\" to książka napisana bardzo przystępnie, z prosto objaśnioną gramatyką . Słowniczek na końcu książki i w każdym rozdziale zaoszczędza czas i pieniądze (nie trzeba kupować słownika oddzielnie). Ćwiczenia zaś pomagają przećwiczyć wyuczony materiał z danego rozdziału, a odpowiedzi do nich na końcu książki sprawiają, że można samodzielnie bez pomocy nauczyciela sprawdzić swoją wiedzę.

- , 2012-09-07

\"Portugalski nie gryzie\" to bardzo dobry sposób, żeby rozpocząć swoja przygodę z tym pięknym, ale też trudnym językiem. Książka objaśnia podstawy gramatyki, prezentuje podstawowe słownictwo i pozwala zaznajomić się z portugalskimi obyczajami.
Przed wyjazdem do Portugalii przestudiowałam ten podręcznik, poznałam podstawy, i miałam minimalną znajomość języka konieczną w codziennych kontaktach. Po sześciu miesiącach, kiedy wróciłam do Polski przejrzałam \"Portugalski...\" jeszcze raz. Teraz podręcznik okazał się banalnie prosty. Jest on więc stworzony dla osób, które nigdy nie miały do czynienia z językiem portugalskim, a chcą zacząć się go uczyć. Polecam nie tylko sięgniecie do tej książki, ale przede wszystkim naukę tego pięknego języka i odwiedzenie Portugalii!

- , 2012-07-09

Aprendizagem e prazer!

Nauka języka portugalskiego nie jest zbyt popularna w Polsce. Tym bardziej ucieszył mnie niezmiernie podręcznik do nauki tego języka, świeżo wydany przed Wydawnictwo Edgard. Otwierając książkę zaczynamy od postaw. Ukończymy ją na poziomie A1.
Ten krótki kurs został podzielony na 13 rozdziałów tematycznych zapoznających nas nie tylko z najważniejszymi słówkami i zwrotami używanymi w codziennych sytuacjach, ale także z podstawami gramatyki. Oprawa graficzna i układ książki jest przemyślany i zachęca do nauki. Bardzo spodobały mi się kolorowe marginesy, na których autorzy postanowili umieścić ciekawostki dotyczące Portugalii oraz minisłowniczki odnoszące się do poszczególnych stron. Liczne ćwiczenia leksykalne z pewnością ułatwiają naukę a zawarte na końcu kursu odpowiedzi utwierdzają nas w przekonaniu, że nauka portugalskiego nie musi być przykrością.
Co prawda do książki nie dołączono płyty, jednakże wszystkie słówka można bezpłatnie wysłuchać na stronie internetowej : www.slowka.pl/wymowa.

- , 2011-10-14
Podziel się ze znajomymi