Poziom: A1-B1
Niderlandzki Krok za krokiem (2 x Książka + 5 x CD Audio + MP3)

Niderlandzki Krok za krokiem (2 x Książka + 5 x CD Audio + MP3)

-20%

Kurs do kompleksowej i skutecznej nauki języka niderlandzkiego dla początkujących

ISBN: 978-83-6182-873-0
Data wydania: maj 2010
Stron: 254

Opis

Niderlandzki Krok za krokiem
- 6 godzin wysokiej jakości nagrań - tylko rodowici Holendrzy,
- współczesne dialogi i wyrażenia z tłumaczeniami,
- 3000 niezbędnych słów i zwrotów,
- przystępnie objaśniona gramatyka,
- ćwiczenia z odpowiedziami,
- różnorodne ciekawostki.

Niderlandzki Krok za krokiem to kurs do kompleksowej nauki języka niderlandzkiego od poziomu początkującego do średnio zaawansowanego (A1-B1). Polecany jest osobom zaczynającym naukę oraz wszystkim, którzy chcą doskonalić językowe umiejętności, poszerzyć zasób słownictwa oraz poprawić wymowę.

W skład kursu wchodzą: dwie książki, pięć płyt audio z nagraniami praz płytę z nagraniami w formacie mp3.

Kurs uczy 3000 słów i zwrotów niezbędnych na co dzień, przystępnie objaśnia i utrwala najważniejsze zasady gramatyczne oraz uczy prowadzenia swobodnych rozmów z obcokrajowcami i rozumienia ze słuchu. Różnorodne ciekawostki urozmaicają naukę i zapoznają z obyczajami oraz kulturą Holandii.

Książki (łącznie 254 str.) zawierają zestawy słówek, ciekawe dialogi, interesujące ćwiczenia utrwalające, 30 lekcji tematycznych, dodatkowe sekcje dla ambitnych, pełny zapis nagrań wraz z tłumaczeniami na język polski, ciekawostki, np. holenderskie rowery, tulipany, kuchnia holenderska. Część gramatyczna przystępnie wyjaśnia najważniejsze zagadnienia, m.in. szyk zdania, czasy gramatyczne, użycie bezokolicznika, imiesłowy.

Wysokiej jakości nagrania (ponad 6 godzin) na pięciu płytach audio pozwalają osłuchać się z językiem, poznać jego melodię oraz prawidłową wymowę. Słówka, zwroty oraz dialogi zostały udźwiękowione przez profesjonalnych lektorów. Specjalnie przygotowana szósta płyta zawiera wszystkie nagrania w formacie mp3.

Niderlandzki Krok za krokiem to unikalna i bardzo skuteczna forma poznawania języka - łączy naukę z podręcznikiem ze słuchaniem nagrań na płytach audio lub mp3. Pakiet polecamy do samodzielnej nauki w podróży, w domu, w samochodzie.

W skład pakietu wchodzą: Niderlandzki Kurs podstawowy i Niderlandzki Krok dalej.

 

 

Opinie

+ Dodaj opinię
Przeczytaj 10 opinii na temat tego produktu.

Nauka języka holenderskiego z kursem Krok za krokiem umożliwia szybkie zapamiętywanie podstawowych słówek i wyrażeń. Część gramatyczna wraz z ćwiczeniami znajduję się w 2 książce z zestawu, chociaż jak dla mnie również i w pierwszej mogły by się pojawić jakieś proste ćwiczenia. Jestem zadowolona. Przyjemny sposób nauki języka holenderskiego. Polecam!

- , 2014-10-16

Książka jest fajnie podzielona na części. Nie musimy szukać gramatyki po całej książce :)
Książka jest bardzo przejrzysta. Zawiera najważniejsze słówka i zwroty. Jestem bardzo zadowolona, że kupiłam pakiet Niderlandzki krok za krokiem.

- , 2014-03-17

Super kurs,jestem z niego bardzo zadowolona.Owszem nauka idzie opornie,bo i język trudny,ale naprawdę wystarczy się przyłożyć i podstawy dzięki temu kursowi można opanować.Od kiedy go kupiłam polecam wszystkim znajomym:)

- , 2014-02-20

ten kurs jest naprawde super

- , 2013-02-25

Książka Niderlandzki nie gryzie \" super. Naprawdę przystępnie napisana. Dziękuję autorowi.

- , 2012-09-14

Witam! Te książki są super, bardzo szybko się można nauczyć, choć niderlandzki nie należy do łatwych języków. Polecam wszystkim serie kursów do niderlandzkiego. Wielki plus dla autora książek :)Pozdrawiam i jeszcze raz POLECAM!!!!

- , 2012-08-27

Super zestaw juz po m-cu nawija się jak oszalały :)

- , 2012-03-06

Bardzo przydatny kurs do nauki języka niderlandzkiego. Podział tematyczny ułatwia skupienie się na nauce poszczególnych zwrotów i słownictwa z zakresu danego tematu. Mnóstwo przydatnych wyrażeń przedstawionych w sposób ułatwiający uczenie się. Polecam wszystkim, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z nauką języka niderlandzkiego!

- , 2012-02-14

Witam! Jeżeli też jesteście fascynatami NL jak Ja to naprawde z calego serducha polecam kurs NIDERLANDZKI NIE GRYZIE! bomba... niderlandzki+nauka=satysfakcja :))))

- , 2012-01-19

Ten kurs jest na prawdę super! Dopiero zaczynam naukę, ale dzięki temu kursowi bardzo szybko sie uczę. Szkoda tylko, że nie ma kursów B2 oraz C1-C2, bo na pewno nie jeden by skorzystał aby umieć ten język perfekcyjnie! W końcu tyle ludzi wyjeżdża do NL :) Pozdrawiam i polecam każdemu początkującemu ten kurs!

- , 2011-11-02
Podziel się ze znajomymi