Poziom: A1-A2
Niderlandzki Kurs podstawowy (E-book + mp3)

Niderlandzki Kurs podstawowy (E-book + mp3)

Kurs dla początkujących - 1500 najważniejszych słów i zwrotów, gramatyka i ćwiczenia

ISBN: 978-83-7788-062-3
Data wydania: styczeń 2007
Stron: 64

Opis

Kurs podstawowy przeznaczony jest dla osób początkujących, zaczynających naukę niderlandzkiego oraz wszystkich którzy chcą nauczyć się podstaw tego języka. Kurs polecamy wyjeżdżającym do Holandii i Belgii do pracy, na studia i w celach turystycznych. Obejmuje 12 lekcji (132 minuty nagrań) uczących blisko 1500 najbardziej potrzebnych słów i zwrotów, np. pytanie o drogę, zakupy, restauracja, rozmowa o pracę, nagłe zdarzenia oraz e-book (64 s.) zawierający najważniejsze informacje gramatyczne, transkrypcje nagrań, ćwiczenia i tłumaczenia. Na nagraniach mp3, oprócz nauki słówek metodą powtarzania, znajdują się także dialogi oraz ćwiczenia utrwalające.

Z Audio Kursem szybko nauczysz porozumiewać się w języku niderlandzkim w praktycznych sytuacjach, osłuchasz się z jego brzmieniem oraz poznasz wymowę słówek. Unikalna metoda kursu pozwala na naukę nie tylko w domu, ale również podczas podróży, w samochodzie i w drodze do pracy. Spróbuj - efekty Cię zaskoczą!

Dodatkowo w książeczce w formie e-booka (64 strony):
- przystępne wyjaśnienie najważniejszych zagadnień gramatycznych
- pełne teksty wszystkich nagrań i dialogów
- słowniczek do każdej lekcji
- odpowiedzi do ćwiczeń

Polecamy też nowe wydanie tego Kursu: Niderlandzki Kurs podstawowy - Nowa Edycja.

 

 

Opinie

+ Dodaj opinię
Przeczytaj 4 opinie na temat tego produktu.

Kurs spełnił moje oczekiwania. Szybko nauczyłem się podstaw tego pięknego języka, a co więcej, miałem okazję sprawdzić swoje umiejętności w rozmowie z prawdziwą holenderką:) Jakże była zdziwiona, że w Polsce porozumiała się w swoim rodzimym języku:) Właśnie zamówiłem kurs Niderlandzki Krok Dalej i nie mogę doczekać się kolejnych lekcji:) Wydawnictwo EDGARD jest jak dla mnie najlepszym wydawnictwem na rynku, które oferuje kursy językowe

- , 2013-12-10

Bardzo przydatny kurs-wspaniale,że można go ściągnąć i wydrukować.
Właśnie dokonuję zakupów kolejnych propozycji wydawnictwa EDGARD.

- , 2012-10-29

Super! Na początku myślałam, że nie jestem w stanie nic powiedzieć w tym języku, byłam przerażona. Jednak myliłam się. Bardzo dobry kurs dla początkujących i nie tylko. A tak w ogóle EDGARD ma super lektorów, aż chce się słuchać. Polecam - najlepiej Nową Edycję jest bogatsza.

- , 2010-09-24

Gorąco polecam - bogate słownictwo, ciekawe dialogi. Teraz zamierzam kupić kontynuację kursu.

- , 2010-07-07
Podziel się ze znajomymi