Jak szybko nauczyć się słówek? Wypróbuj Fiszki PLUS

Jesteś w trakcie nauki języka obcego i masz problem z zapamiętaniem trudnych słówek? Powtarzasz problematyczne zwroty, jednak nie przynosi to efektów?

Chyba każdy z nas pamięta listę słówek z tłumaczeniem do wkucia na klasówkę. Nie trudno też sobie przypomnieć, jak mozolna i na dłuższą metę nieefektywna była to metoda nauki. Warto więc poszukać skuteczniejszej i przyjemniejszej, bo przyswajanie nowego słownictwa jest kluczowe w rozwoju językowym. Dla wszystkich, którzy mają dość wkuwania tradycyjnych list, mamy idealne rozwiązanie – fiszki.

Jak uczyć się z fiszek?

Tradycyjna fiszka to nic innego jak mała karteczka. Po jednej stronie słówko w języku obcym, po drugiej – tłumaczenie. Fiszki wydawnictwa Edgard stworzyliśmy, selekcjonując najważniejsze słówka i dzieląc je na poziomy, tak żeby każdy mógł dobrać materiał do swoich potrzeb. Dodatkowo, aby ułatwić zapamiętanie i przedstawić użycie w kontekście, każde słówko uzupełniliśmy przykładowym zdaniem. Naukę ułatwia też pudełko wyposażone w kolorowe przegródki, dzięki którym posegregujesz słówka na 3 kategorie: uczę się, powtarzam i umiem, co pozwoli ci planować naukę i śledzić postępy.

Fiszki Plus

Dla osób, które szukają wszechstronnego rozwiązania, stworzyliśmy Fiszki Plus – rozbudowany system nauki, dzięki któremu jeszcze lepiej zapamiętasz materiał. Oprócz tradycyjnych fiszek do dyspozycji masz program multimedialny, w którym znajdziesz fiszki w formie elektronicznej oraz utrwalające ćwiczenia i gry językowe. Wszystkie słówka oraz ich tłumaczenia są nagrane, co pozwoli ci poznać ich prawidłową wymowę. Program umożliwia też tworzenie własnych playlist nagrań. Fiszki Plus to niezwykle kompleksowe rozwiązanie dla wszystkich szukających naprawdę skutecznych metod nauki.

Fiszki – skończ wkuwać, zacznij się uczyć

Fiszki drukowane 

Fiszki – same korzyści

Fiszki to doskonałe rozwiązanie dla zabieganych. Jeśli ciągle odkładasz naukę i powtarzasz sobie „nie mam czasu”, sięgnij po fiszki i ucz się pomiędzy codziennymi czynnościami, a nawet w ich trakcie. Niewątpliwą zaletą fiszek jest to, że zawsze możesz mieć je przy sobie i uczyć się mobilnie – chociażby w drodze do pracy czy szkoły. Dzięki przedstawieniu słówek w kontekście za pomocą przykładowych zdań lepiej je zapamiętasz, a także dowiesz się, jak ich używać. Inteligentny system powtórek sprawi, że nowe słownictwo trafi do zasobów pamięci długotrwałej.

Fiszki – nauka języków obcych Edgard

Fiszki do angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego oraz innych języków

Dla każdego coś przydatnego

W ofercie wydawnictwa Edgard znajdziesz nie tylko fiszki z języka ogólnego z podziałem na poziomy, ale także gotowe zestawy, które przydadzą się w konkretnych sytuacjach, np. w podróży. Możesz też poćwiczyć konkretne zagadnienia takie jak czasowniki nieregularne lub frazowe, czasy czy idiomy. Dostępne są również fiszki ze słownictwem z konkretnych dziedzin, np. biznesowe lub medyczne.

Nie czekaj i sprawdź sam, jak szybka i skuteczna może być nauka słówek!

FISZKI - czyli sposób na szybką i skuteczną naukę języka angielskiego (i innych języków) [FILM]

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.

Nowy komentarz

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć