Jak szybko opanować podstawy angielskiego z kursem Profesor Henry

Jeśli jeszcze nie słyszałeś o metodzie nauki angielskiego z Profesorem Henrym, to czas nadrobić zaległości. Kurs Profesor Henry pomógł w nauce już ponad 500 tys. zadowolonych użytkowników! Od teraz możesz korzystać z nowej edycji kursu, która jest idealną propozycją dla osób, które chcą w krótkim czasie samodzielnie opanować podstawy języka angielskiego.

Nowe wydanie kursu Profesor Henry to innowacyjna metoda nauki angielskiego, łącząca tradycyjną książkę z nagraniami native speakerów i kursem online. Takie połączenie to gwarancja językowego sukcesu, bo od początku skupiasz się na rozwijaniu wszystkich umiejętności językowych. Zadbasz o mówienie, słuchanie, pisanie i czytanie. Co ważne, wszystko możesz osiągnąć samodzielnie! Bez szkoły językowej, korepetycji czy dodatkowych kursów, a nawet bez wychodzenia z domu. 

Jak uczyć się angielskiego od podstaw z kursem Profesor Henry?

Chcesz nauczyć się angielskiego od podstaw? Rozpoczęcie nauki języka to najważniejszy etap edukacji, bo to właśnie od niego zależy, czy poczujesz zachętę czy wręcz zniechęcenie do dalszego działania. Na pewno nie raz rozpoczynałeś już gromadzenie idealnych dla siebie materiałów: przeczesywanie sieci w poszukiwaniu tekstów, kompletowanie angielskich nagrań i rozwiązywanie ćwiczeń znalezionych na przypadkowych stronach – znasz ten scenariusz? Z pewnością wiesz też, co było później – utrata motywacji i brak odpowiedniego planu działania.

Z innowacyjnym kursem Profesor Henry Intensywny kurs dla początkujących w końcu możesz skupić się wyłącznie na nauce! To kompleksowe narzędzie do nauki angielskiego zawiera wszystko, czego potrzebujesz! Książka z kolorowymi ilustracjami i ćwiczeniami, nagrania native speakerów oraz dostęp do multimedialnego kursu są w pakiecie! Zapewniamy, ze nie musisz szukać żadnych dodatkowych materiałów. Dostajesz od nasz gotowy przepis na językowy sukces! 

Profesor Henry. Angielski. Intensywny kurs dla początkujących


Co znajdziesz w pakiecie kursu Profesor Henry?

Książka z ćwiczeniami 

Tradycyjne książki do nauki angielskiego wciąż są dla wielu osób nieodłącznym elementem udanej nauki, dlatego zadbaliśmy, aby nasz podręcznik spełniał oczekiwania i naprawdę się wyróżniał. To aż 256 bogato ilustrowanych stron, z podziałem na 14 rozdziałów tematycznych m.in. moja rodzina, moja praca, w kuchni, pytanie o drogę, zdrowie czy życie towarzyskie. 

Dzięki fotosłowniczkom poznasz najpotrzebniejsze słowa w każdej dziedzinie, a dzięki skojarzeniom szybciej je zapamiętasz. Utrwalisz najważniejsze zagadnienia gramatyczne i skorzystasz z tabel gramatycznych. Opanujesz tworzenie najczęściej spotykanych form pisemnych i przećwiczysz czytanie ze zrozumieniem. 

Podczas nauki możesz także sprawdzać swoją wiedzę: rozwiązuj angażujące ćwiczenia i porównuj ich poprawność z kluczem odpowiedzi, rozwiązuj testy podsumowujące i obserwuj swoje postępy w nauce.

Profesor Henry. Angielski. Intensywny kurs dla początkujących - książka w kolorowym wydaniu
Profesor Henry. Angielski. Intensywny kurs dla początkujących

Nagrania native speakerów 

Mówienie po angielsku to najważniejsza, a jednocześnie najbardziej zaniedbywana umiejętność w nauce tego języka. Kurs Profesor Henry oferuje 1,5 godziny nagrań profesjonalnych lektorów, dzięki którym osłuchasz się z językiem, poznasz prawidłową wymowę, przydatne w komunikacji zwroty oraz sprawdzisz swój poziom rozumienia tekstu. Teraz możesz słuchać języka wszędzie - w domu lub podczas jazdy samochodem.

Pozbędziesz się strachu przed mówieniem i będziesz swobodnie używać języka angielskiego w codziennej komunikacji.

Kurs online

W pakiecie Profesor Henry zyskujesz także dostęp do kursu online. Weźmiesz udział w interaktywnych dialogach, skorzystasz z opcji trenera wymowy oraz zyskasz dostęp do filmów i animacji, które urozmaicą naukę - dzięki nim zapomnisz, że uczysz się języka! Co jeszcze czeka na Ciebie w multimedialnej odsłonie kursu? Na platformie znajdziesz kilkaset dodatkowych ćwiczeń, wydrukujesz listy słówek oraz dialogi.

Skorzystaj również z systemu motywującego do nauki: ustaw cel dnia, raport tygodniowy, rywalizuj ze znajomymi i obserwuj swoje postępy w nauce! 

Profesor Henry. Angielski. Intensywny kurs dla początkujących - kurs online


Profesor Henry - nowoczesny i wygodny sposób na szybką naukę angielskiego

Przy tak urozmaiconej formie nauki, nie ma mowy o nudzie! Połączenie tradycji i nowoczesności to większa skuteczność w nauce języka, bo w kursie każdy znajdzie coś dla siebie. To od Ciebie zależy, czy w danej chwili masz ochotę skupić się na pracy z książką, rozwiązywaniu ćwiczeń, słuchaniu nagrań, a może korzystaniu z interaktywnych materiałów? Wszystkie drogi doprowadzą Cię do językowego sukcesu, więc łącz różnorodne sposoby nauki i wspinaj się na wyższy poziom angielskiego. Powodzenia i koniecznie pochwal się efektami nauki z Profesorem Henrym! :)

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.

Nowy komentarz

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć