Angielski dla dzieci Piosenki (Książka + Audio CD)
Produkt chwilowo niedostępny

Angielski dla dzieci Piosenki (Książka + Audio CD)

Zestaw popularnych piosenek do wspólnego słuchania, śpiewania i nauki Książka + płyta CD

ISBN: 978-83-6041-554-2
Stron: 32

Opis

Piosenki są wyjątkowym pakietem (książka + płyta CD), który uczy dzieci języka angielskiego przez śpiew i zabawę.

14 melodyjnych, łatwo wpadających w ucho piosenek w wykonaniu 7-letniej Brytyjki nie tylko zapoznaje z nowym słownictwem, lecz także doskonali rozumienie ze słuchu oraz wymowę. Kolorowe ilustracje ułatwiają zapamiętanie tekstów.

Zapis nutowy i pełne tłumaczenie na język polski
W książce znajduje się polskie tłumaczenie oraz zapis nutowy, który idealnie nadaje się do wykorzystania w trakcie zabaw muzyczno-ruchowych, wspólnej gry, śpiewu i tańca. Zamieszczone dodatkowo na płycie wersje karaoke doskonale sprawdzają się zarówno podczas wspólnego słuchania, jak i podróży samochodem.

Angielski dla dzieci - Piosenki są dla najmłodszych źródłem doskonałej zabawy. Ciekawe tematy, różnorodni bohaterzy i zabawne wyrażenia budzą u dzieci zainteresowanie oraz sprawiają, że nauka angielskiego nie jest nudna. Dodatkowo niektóre utwory (Baby Bumblebee, Itsy Bitsy Spider) zawierają wskazówki, jak połączyć śpiew z odgrywaniem opisanych scenek. Taka zabawa sprawia, że dzieci chętnie powracają do piosenek, łatwiej zapamiętują tekst i ćwiczą koordynację ruchową.

Oprócz wyśmienitej zabawy Piosenki zapewniają też sporo nauki. Dzieci szybko przyswajają nowe słówka, pełne wyrażenia, angielski alfabet (Alphabet Song); łatwiej zapamiętują nazwy dni tygodnia (Seven Days); uczą się liczyć i poznają angielskie liczebniki (Five Little Ducks, This Old Man).

W książce:
- teksty piosenek po angielsku i po polsku
- zabawne, kolorowe ilustracje
- uproszczony zapis nutowy

Na płycie:
- 14 piosenek dla dzieci, 36 minut nagrań
- piękna muzyka i efekty dźwiękowe
- różnorodne aranżacje (rap, soul, blues, country)
- wersje KARAOKE


Wydrukuj wybraną kolorowankę

 

Przykładowe ekrany i nagrania

 

Opinie

+ Dodaj opinię

Piosenki

Jestem już stałym klientem - stała pozycja podarunkowa. Wszyscy obdarowani są zachwyceni (mali i duzi) zarówno jakością produktu jak i efektami edukacji

- , 2016-11-04

Śpiewamy od rana do wieczora rodzinnie! Moja czterolatka właśnie nauczyła się alfabetu, to takie proste :)

- , 2015-01-29

Bardzo fajna propozycja. Ładnie wydana, przejrzysta szata graficzna. Super dobór materiałów. Piosenki tłumaczone, z kolorowymi rysunkami zachęcają dziecko do nauki.

- , 2015-01-05

Dziecko z chęcią sięga po Wasze produkty i bardzo chętnie się uczy poprzez zabawę. Nawet nie sądziłam, że w tak krótkim czasie nauczy się tak wiele, jestem bardzo zadowolona z postępów, które osiągamy dzięki pomocom edukacyjnym firmy EDGARD. Produkty godne polecenia!!!

- , 2013-03-27

Dziecko w sposób naturalny poprzez zabawę przyswaja angielski. Super efekt. Polecam

- , 2011-11-29
Podziel się ze znajomymi