Poziom: B1-C1
Angielski Discover USA (E-book + mp3)

Angielski Discover USA (E-book + mp3)

-20%

Prawie wszystko, co musisz wiedzieć o USA!

ISBN: 978-83-7788-026-5
Stron: 32

Opis

Kurs Discover USA to wyjątkowe kompendium wiedzy o Stanach Zjednoczonych Ameryki. Został opracowany specjalnie z myślą o osobach, które chcą doskonalić rozumienie ze słuchu oraz poznać i poszerzyć słownictwo związane z życiem codziennym, stereotypami, tradycją, polityką i kulturą tego kraju. Nagrania przeznaczone są dla osób średnio zaawansowanych i zaawansowanych. Kurs polecamy wszystkim przygotowującym się do matury, egzaminów FCE i CAE oraz wyjeżdżającym do Wielkiej Brytanii i USA.

Discover USA obejmuje 10 lekcji, 73 minuty nagrań: amerykanizacja, fast food - obsesja Amerykanów, kowboje amerykańscy - czy przetrwała legenda Dzikiego Zachodu, flower power - outsiderzy czy bojownicy o pokój, niewolnictwo, moda na chirurgię plastyczną, rock'n'roll, imigranci, różnorodne i kolorowe Zachodnie Wybrzeże - Los Angeles i San Francisco etc. E-book zawiera pełne teksty wszystkich nagrań, słowniczek do każdej lekcji i odpowiedzi do ćwiczeń, a także specjalnie przygotowanych quiz - Co wiesz o USA?

 

 

Opinie

+ Dodaj opinię
Przeczytaj 1 opinie na temat tego produktu.

Świetna opcja nauki poprzez rozumienie ze słuchu. Ponadto wykorzystywane jest wiele zwrotów niespotykanych w innych lekcjach, a bardzo przydatnych i praktycznych. Dodatkowo można wzbogacić swoją wiedzę na temat kultury amerykańskiej, pokazanej z innej strony niż dotychczas.

- , 2015-11-30
Podziel się ze znajomymi