Poziom: B1-C2
Angielski Konwersacje dla zaawansowanych (Książka + CD mp3)

Angielski Konwersacje dla zaawansowanych (Książka + CD mp3)

Nauka prowadzenia rozmów dla zaawansowanych.
5 godzin nagrań, ponad 60 dialogów, trudne słówka + gotowe zwroty.

ISBN: 978-83-6182-803-7
Stron: 128

Opis

Angielski Konwersacje dla zaawansowanych
- 5 godzin wysokiej jakości nagrań - tylko native speakerzy,
- ponad 60 ciekawych i praktycznych dialogów,
- nauka prowadzenia swobodnych rozmów,
- trudne słowa i praktyczne zwroty na każdą okazję,
- w książce pełny zapis nagrań wraz z tłumaczeniami,
- ćwiczenia utrwalające z kluczem odpowiedzi.

Angielski Konwersacje dla zaawansowanych to ponad 60 ciekawych i praktycznych dialogów, 5 godzin nagrań na płycie mp3 w wykonaniu native speakerów, nauka zaawansowanego słownictwa i zwrotów oraz zestawy ciekawych ćwiczeń.

Kurs przeznaczony jest dla osób znających język przynajmniej na poziomie średnio zaawansowanym, które chcą doskonalić umiejętność prowadzenia swobodnych rozmów. Kurs jest szczególnie polecany dla przygotowujących się do egzaminów ustnych (m.in. do matury na poziomie rozszerzonym lub do CAE).


Książka (128 str.) obejmuje 16 rozbudowanych lekcji, w każdej: kilka interesujących dialogów, ciekawe słówka i zwroty, gotowe wzorce konwersacyjne na każdą okazję, a także idiomy i phrasal verbs. Dodatkowo kilkadziesiąt ćwiczeń - doskonalą umiejętność swobodnego komunikowania się oraz utrwalają nowo poznane słowa i zwroty. Na końcu podręcznika zamieszczono klucz odpowiedzi.

Wysokiej jakości nagrania (aż 300 minut) większości zdań i dialogów pozwalają osłuchać się z językiem, poznać prawidłową wymowę oraz przećwiczyć rozumienie ze słuchu i uczyć się metodą powtarzania. Wszystkie słówka, zwroty oraz dialogi wraz z tłumaczeniami zostały udźwiękowione przez profesjonalnych lektorów.

 

 

Opinie

+ Dodaj opinię
Przeczytaj 13 opinii na temat tego produktu.

Dla tych co ciągle zaczynają i myślą, że wciąż są na poziomie średniozaawansowanym. Kurs pozwala na zrobienie kolejnego kroku.

- , 2015-12-09

Ciekawe, pomocne materiały, z których można się dużo nauczyć i do których można sięgnąć w każdej chwili.

- , 2015-07-06

Gorąco zachęcam do skorzystania z tego programu. Jest rewelacyjny! Kupujcie, naprawdę warto!

- , 2015-04-29

Książka bardzo dobra, myślę że dużo się z niej nauczę :)

- , 2014-11-07

Fajne mają te materiały.Mam wszystkie do hiszpańskiego. polecam. Dużo się nauczyłam.

- , 2014-07-31

Polecam ! Przyda się każdemu, kto idzie na FCE w gimnazjum i liceum. Konwersacje są bardzo ważne do prowadzenia rozmów w danym języku obcym. Super !

- , 2014-01-03

Dla mnie jest ta pozycja bardzo przydatna, uzytkowe zwroty z przeroznych dziedzin zycia codziennego. Z mojego punktu widzenia polecalbym kazdemu uczacemu sie jezyka Angielskiego.

- , 2013-05-28

Książkę kupiłam w prezencie dla syna. Bardzo ją chwali, ciągle czyta i słucha dołączonej płyty z konweresacjami, więc myślę, że pozycja bardzo dobra.

- , 2013-02-12

Książkę bardzo polecam, przydatne w prowadzeniu konwersacji słownictwo. Przyda się każdemu kto chce rozwinąć swoje umiejętności w zakresie prowadzenia zwykłych, spontanicznych rozmów w języku angielskim

- , 2012-09-11

Polecam! Jako, że nie zawsze mam możliwość uczenia się z płytą, głównie polegam na książce i muszę przyznać, że nauka jest bardzo przyjemna. Gorąco polecam!

- , 2012-07-17

Od jakiegoś czasu słucham dialogów zawartych w podręczniku „Angielski Konwersacje dla zaawansowanych”. Całość składa się z książki (126 stron) oraz płyty, (300 minut nagrań) dzięki której lepiej osłuchamy się z językiem angielskim. Tematyka różnorodna i wzbogacona w idiomy, zwroty na nieco wyższym poziomie trudności. Na różowych polach autorzy książki umieścili ćwiczenia, pomagające utrwalić zawarte w dialogach zdania i najważniejsze struktury.
Jestem już w połowie kursu, ponieważ jest on stosunkowo prosty. Bardziej skłaniam się ku temu, aby nadać mu poziom B1-B2, niż B1-C2, ale to tylko moje subiektywne odczucie. Myślę, że ten kto na maturze w liceum wybrał poziom podstawowy będzie bardzo zadowolony z książki. Polecam ją przede wszystkim tym, którzy uczyli się już języka angielskiego jakiś czas, ale z różnych przyczyn odstawili naukę. Będzie to bardzo skuteczne i przyjemne (ponieważ lekcje są króciutkie, przez co nie męczą).

- , 2012-02-13

Polecam, idealna pozycja do doskonalenia umiejętności konwersacji w języku angielskim.

- , 2011-12-27

Polecam tę pozycję!
Miałam problem ze znalezieniem konwersacji na mp3, które odpowiadałyby mojemu poziomowi znajomości języka. Ta książka z płytą jest rewelacyjna. Jeszcze raz polecam!

- , 2010-05-12
Podziel się ze znajomymi