Poziom: A1-B1
Angielski Konwersacje dla początkujących i średnio zaawansowanych (E-book + nagrania mp3)

Angielski Konwersacje dla początkujących i średnio zaawansowanych (E-book + nagrania mp3)

Nauka prowadzenia rozmów dla początkujących i średnio zaawansowanych. 60 praktycznych dialogów, bogate słownictwo + ćwiczenia.

ISBN: 978-83-7788-027-2
Stron: 104

Opis

Angielski Konwersacje dla początkujących i średnio zaawansowanych uczą prowadzenia swobodnych rozmów i aktywnego komunikowania się. Kurs polecany jest zarówno osobom początkującym, jak i średnio zaawansowanym, które pragną wzbogacić zasób słownictwa.

Konwersacje obejmują ponad 60 dialogów, uporządkowanych tematycznie w 17 lekcjach, m.in.: rozmowa o pogodzie, zgubiłam się w mieście, dzwonię w sprawie pracy, w restauracji, u lekarza, składanie reklamacji, mój szef to potwór, planowanie oficjalnego spotkania. W każdej lekcji znajdują się również najbardziej przydatne w codziennych sytuacjach słówka, gotowe zwroty oraz ćwiczenia utrwalające.

Kurs jest doskonałą pomocą dla wszystkich przygotowujących się do egzaminów ustnych oraz dla wyjeżdżających za granicę. Polecany jest również osobom, które mają problemy z rozumieniem ze słuchu lub trudności w podjęciu konwersacji z obcokrajowcem.

W książce w formie e-booka
(104 str.) zamieszczono pełny zapis wszystkich nagrań, tłumaczenia, ćwiczenia i klucz odpowiedzi oraz dodatek: określenia czasu i daty, najważniejsze przyimki. Nagrania mp3 obejmują ponad 220 minut wysokiej jakości nagrań native speakerów - w wersji wolniejszej, z tłumaczeniem, i w oryginalnym tempie.

 

Przykładowe ekrany i nagrania

 

Opinie

Bądź pierwszym, który napisze recenzję!

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Podziel się ze znajomymi