Poziom: A1-C2
Wielka gramatyka języka angielskiego 2. edycja

Wielka gramatyka języka angielskiego 2. edycja

-20%

NOWA EDYCJA BESTSELLERA! Teoria, przykłady, ćwiczenia

ISBN: 978-83-7788-485-0
Data wydania: marzec 2015
Stron: 416

Opis

Praktyczne repetytorium gramatyczne dla każdego! Przystępne omówienie wszystkich ważnych zagadnień, aż 400 ćwiczeń utrwalających oraz wyraziste przykłady użycia teorii w praktyce.

Wielka gramatyka języka angielskiego
- wyczerpujące i przystępne omówienie wszystkich zagadnień gramatycznych,
- dla osób początkujących i zaawansowanych (od A1 do C1),
- informacja o poziomie każdego z zagadnień,
- blisko 400 ćwiczeń sprawdzających z kluczem odpowiedzi,
- rozbudowane przykłady zastosowania teorii w praktyce,
- materiał wymagany do FCE, CAE, egzaminów i matury,
- specjalne zadania podsumowujące, testy poziomujące oraz praktyczny indeks zagadnień.


Wielka gramatyka języka angielskiego umożliwia poznanie i przypomnienie sobie wszystkich zagadnień gramatycznych niezbędnych do płynnego i swobodnego posługiwania się językiem angielskim. Książka przejrzyście i zrozumiale objaśnia najbardziej złożone struktury gramatyczne oraz uczy posługiwania się nimi w praktyce.


Ponad 130 zagadnień obejmuje zarówno podstawowe, jak i bardziej zaawansowane tematy, m.in. wszystkie czasy gramatyczne, przedimki, przyimki, następstwo czasów, inwersję czasownika, zdania warunkowe mieszane, stronę bierną. Teoretyczne objaśnienia gramatyki ilustrują liczne przykłady zastosowania reguł w praktyce.


Obszerny zestaw blisko 400 różnorodnych ćwiczeń wraz z kluczem odpowiedzi skutecznie utrwala wiedzę. Dodatkowe zadania podsumowujące pozwalają na samodzielne sprawdzenie stopnia opanowania materiału i śledzenie postępów w nauce, a testy poziomujące pomagają określić swój poziom i dopasować zagadnienia do stopnia znajomości języka.

 

Opinie

+ Dodaj opinię
Przeczytaj 11 opinii na temat tego produktu.

wielka gramatyka języka angielskiego

Wcześniej korzystałam z takiej samej książki do j. niemieckiego -rewelacja.Miałam dużo książek, ale tego wyd. okazała się najlepsza i to do tego stopnia, że po opanowaniu j.niemieckiego postanowiłam zmierzyć się z angielskim. Przy pomocy tej książki jest to możliwe. Mam 64 lata /sic./

- , 2018-12-06

Godna polecenia

Jestem zachwycona z zakupu . Wszystko jest dokładnie wytłumaczone i za pierwszym razem można wszystko zrozumieć

- , 2018-10-12

Polecam

Rewelacyjny podręcznik, bardzo przydatny do przypomnienia sobie podstawowych zagadnień jak również dla osób zaawansowanych.

- , 2017-09-18

Jestem pod wrażeniem

Jestem pod ogromnym wrażeniem tej książki. Największym jej plusem są wypoziomowanie wiadomości, w dodatku jeszcze testy na początku i ćwiczenia do zagadnień - po prostu cudo, polecam bardzo serdecznie!

- , 2017-09-03

Super książka!

Mam w domu wiele książek do gramatyki w dodatku obszerniejszych, ale znalezienie tam czegoś wymaga dużo czasu, w tej książce jest to poukładane sensowniej, łatwo coś znaleźć. Opisy poszczególnych zagadnień są w sam raz nie za dużo nie za mało. Polecam.

- , 2017-04-17

Opinia

gorąco polecam, przejrzysta szata graficzna oraz dobrze wytłumaczone zagadnienia gramatyczne z przykładami

- , 2017-03-22

Najlepsza gramatyka języka angielskiego!!!

Najlepsza gramatyka języka angielskiego jaką widziałem. Szczegółowo i w przystępny sposób przedstawiono większość zagadnień gramatycznych. Gorąco polecam.

- , 2017-03-05

tytuł

Super!! Gorąco polecam!

- , 2017-02-03

Wreszcie znalazłam coś co ma sens! przejrzyste, jest co trzeba, bardzo fajne.

- , 2016-03-17

Świetna książka. Omawia bardzo szczegółowo wszystkie zagadnienia, a na początku książki znajdują się testy (na poziomach A2-C1), które sprawdzają wiedzę z gramatyki. Wiele różnorodnych ćwiczeń i nienajgorsza oprawa graficzna robią swoje. Człowiek nie męczy się przy książce. Pozdrawiam ;)

- , 2015-08-19

fajna gramatyka, fajnie traktuje problem

- , 2015-04-16
Podziel się ze znajomymi