Poziom: B2
Angielski Fiszki PLUS dla średnio zaawansowanych 3  (600 fiszek + program i nagrania do pobrania + kolorowe przegródki + etui)

Angielski Fiszki PLUS dla średnio zaawansowanych 3 (600 fiszek + program i nagrania do pobrania + kolorowe przegródki + etui)

-20%

Sprawdzona metoda nauki. Powiedz więcej, zrozum więcej

ISBN: 978-83-7788-457-7
Data wydania: listopad 2014

Opis

 Angielski Fiszki PLUS dla średnio zaawansowanych 3 (B1) to pakiet będący częścią rozbudowanego systemu nauki, dzięki któremu szybko i skutecznie nauczysz się słownictwa na każdym poziomie zaawansowania. Każdy zestaw Fiszek PLUS to starannie przygotowany materiał, wysokiej jakości nagrania wymowy wraz z programem komputerowym, memolistą i grami językowymi. Zobacz, jak uczyć się z fiszek!

Angielski Fiszki PLUS dla średnio zaawansowanych 3 - nauka języka angielskiego
Z Fiszkami PLUS nie tylko zapamiętujesz słówka, lecz także poznajesz słownictwo w kontekście, uczysz się nieregularnych form oraz popularnych zwrotów językowych. Od dziś nauka języka stanie się przyjemnością!

Angielski Fiszki PLUS dla średnio zaawansowanych 3 - kurs języka angielskiego- Ucz się 1500 słów, wyrażeń i zdań – poznaj użycie gotowe wzorce komunikacyjne, utrwal reguły gramatyczne.
- Poznaj prawidłowa wymowę. Słuchaj nagrań wszystkich słówek i zdań oraz ich tłumaczeń
- Utrwalaj materiał z ćwiczeniami i grami językowymi dostępnymi w programie ()
- Ucz się skutecznie dzięki systemowi kolorowych przegródek. Sprawdź na memoliście, które słówka już znasz!
- Twórz własne playlisty nagrań wymowy i ucz się mobilnie – w drodze do pracy lub szkoły!

Angielski Fiszki PLUS dla średnio zaawansowanych 3 - nauka angielskiFiszki PLUS to rozbudowana seria fiszek, ułożona w wygodny system, dzięki któremu sam decydujesz, od którego poziomu zacząć naukę. W ramach serii dostępne są wszystkie trzy poziomy zaawansowania – początkujący, średnio zaawansowany i zaawansowany.

Aby ułatwić wybór fiszek, każdy z trzech poziomów (podstawowy, średnio zaawansowany i zaawansowany) podzielono na trzy kolejne zestawy: 1, 2, 3 tak byś jak najlepiej dobrał najlepsze dla siebie fiszki i z łatwością mógł zdecydować o wyborze kolejnego zestawu.

Angielski Fiszki PLUS dla średnio zaawansowanych 3 - nauka języka angielskiego

 

Przykładowe ekrany i nagrania

 

 

Minimalne wymagania sprzętowe

- system operacyjny Windows 7 PL, 8 PL, 10 PL

 

Zobacz film

 

Opinie

+ Dodaj opinię
Przeczytaj 2 opinie na temat tego produktu.

Bardzo dobrze przygotowany zestaw fiszek, ciekawie dobrano słowa oraz wyrażenia. Dodatkową zaletą jest to iż dodane są synonimy oraz wyrazy pokrewne.

Mirek

- , 2016-01-11

Zakres słownictwa jak zwykle bardzo poszerzony, to olbrzymi plus dla całej serii. Jak dla mnie produkt idealny

- , 2015-12-17
Podziel się ze znajomymi