Poziom: A1-A2
Słowacki Kurs podstawowy (Książka + 2 x Audio CD)

Słowacki Kurs podstawowy (Książka + 2 x Audio CD)

-20%

1500 najważniejszych słów i zwrotów Gramatyka, ćwiczenia, dialogi, zapis wszystkich nagrań

ISBN: 978-83-6248-226-9
Data wydania: grudzień 2010
Stron: 120

Opis


Słowacki Kurs podstawowy:
- 148 minut nagrań - tylko profesjonalni lektorzy,
- przystępnie objaśniona gramatyka,
- ćwiczenia z odpowiedziami,
- ciekawostki na temat języka i kultury Słowacji,
- autentyczne dialogi,
- dodatkowe słówka i przydatne informacje.

Słowacki Kurs podstawowy przeznaczony jest dla osób początkujących oraz wszystkich, którzy chcą szybko i samodzielnie przypomnieć sobie podstawy języka słowackiego.

Kurs uczy 1500 słów i zwrotów niezbędnych na co dzień – teraz już samodzielnie zapytasz o drogę, zrobisz zakupy, zarezerwujesz pokój i bez problemu poradzisz sobie w każdej codziennej sytuacji! Zamieszczone w książce ciekawostki zapoznają Cię z obyczajami oraz kulturą Słowacji.

W skład kursu wchodzą: książka i dwie płyty audio z nagraniami.

Książka (120 stron) zawiera zapis nagrań wraz z tłumaczeniami, interesujące ćwiczenia, ciekawostki oraz uczy też prawidłowej pisowni. Część gramatyczna wyjaśnia najważniejsze zagadnienia, a liczne przykłady pozwalają na lepsze zrozumienie i ugruntowanie zdobytej wiedzy. Książka zawiera ciekawostki na temat życia we współczesnej Słowacji. Opisane są m.in. ulubione sporty Słowaków, tradycje kulinarne i winiarskie, atrakcje turystyczne.

Wysokiej jakości nagrania
(148 min) pozwalają osłuchać się z językiem, poznać jego melodię oraz prawidłową wymowę. Wszystkie słówka, zwroty oraz dialogi wraz z tłumaczeniami zostały udźwiękowione przez profesjonalnych lektorów. Uczysz się bez konieczności zaglądania do książki!

Słowacki Kurs podstawowy jest polecany do samodzielnej nauki w podróży, w domu, w samochodzie. Ucz się, gdziekolwiek jesteś! Opanuj podstawy języka i zacznij swobodnie rozmawiać!

 

 

Opinie

+ Dodaj opinię
Przeczytaj 4 opinie na temat tego produktu.

Zgadzam się z Adamem Fidurom.

- , 2014-08-25

Na początek bardzo dobry. Czekam na kolejny stopień trudności

- , 2014-06-23

Oczywiście, że zaopatrzyłam się w kurs podstawowy: słowacki. Czekamy z niecierpliwością i zaciekawieniem na kurs dla zaawansowanych! Słowacja to nie Czechy, a Czechy to nie Słowacja. \"Mały wielki kraj.\" Powiem: Mały piękny kraj. Czas na Słowację! :)

- , 2012-04-20

Fajne podstawy slowackiego, proste cwiczenia, slowa, pomocne audio. Szkoda, ze jeszcze nie ma kolejnego poziomu.

- , 2012-02-20
Podziel się ze znajomymi