Poziomy:

  • A2
  • B1

Nauczysz się:

NIEMIECKI Repetytorium leksykalno-tematyczne dla znających podstawy i średnio zaawansowanych (Książka + CD AUDIO)

Dla uczniów, studentów i osób przygotowujących się do egzaminów

  • ISBN: 978-83-7788-497-3
  • Data wydania: marzec 2015
  • Stron: 256
  • Zawartość: Książka , Płyta CD
31,33 zł

Opis

NIEMIECKI Repetytorium leksykalno-tematyczne to:

- nauka 3000 słów, wyrażeń i kolokacji,
- 42 zagadnienia uporządkowane w 14 rozdziałach,
- kilkadziesiąt interesujących tekstów pokazujących użycie słów w praktyce,
- ponad 250 różnorodnych ćwiczeń z kluczem odpowiedzi,
- współczesne, aktualne słownictwo, potoczne zwroty i wyrażenia,
- CD AUDIO z najciekawszymi nagraniami – GRATIS!

Nowoczesne Repetytorium leksykalno-tematyczne umożliwia naukę ponad 3000 słów, wyrażeń i kolokacji na poziomie średnio zaawansowanym (A2-B1 wg klasyfikacji Rady Europy), a także trening wymowy.

Zestaw (książka + płyta CD AUDIO) adresowany jest do uczniów, samouków oraz osób, które chcą poszerzyć zasób niemieckiego słownictwa oraz skutecznie utrwalić znajomość zwrotów przydatnych w pracy i w życiu codziennym. Opracowany został również z myślą o uczniach szkół średnich, maturzystach i studentach przygotowujących się do egzaminów na poziomach A2-B1.

Podręcznik obejmuje kilkadziesiąt zagadnień usystematyzowanych w 14 rozdziałach tematycznych. Każdy rozdział zawiera ciekawe teksty, podzielone tematycznie listy słownictwa, jak również ćwiczenia rozwijające wszystkie kompetencje językowe - słuchanie, czytanie, pisanie oraz mówienie. W książce znajdują się dodatkowo krótkie, praktyczne wskazówki dotyczące strategii uczenia się i rozwiązywania zadań egzaminacyjnych.

Płyta CD AUDIO jest doskonałym uzupełnieniem nauki z podręcznikiem. Zawiera ponad 60 min wysokiej jakości nagrań w wykonaniu native speakerów. Jest szczególnie pomocna w nauce prawidłowej wymowy oraz w ćwiczeniu umiejętności rozumienia ze słuchu.

 

Przeczytaj 1 opinie na temat tego produktu.
Podziel się ze znajomymi

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć