Poziom: A2-B1
Hiszpański Testy gramatyczno-leksykalne dla początkujących i średnio zaawansowanych (Książka)
Produkt chwilowo niedostępny

Hiszpański Testy gramatyczno-leksykalne dla początkujących i średnio zaawansowanych (Książka)

Ucz się skutecznie, rozwiązując testy! Przygotuj się do matury i egzaminów!

ISBN: 978-83-6248-207-8
Data wydania: wrzesień 2010
Stron: 128

Opis

Hiszpański Testy gramatyczno-leksykalne dla początkujących i średnio zaawansowanych
- ponad 95 zagadnień gramatycznych: Imperativo, verbo reflexivo, conjunciones,
- 1500 wyrażeń, idiomów, przysłów i kolokacji,
- współczesne, aktualne słownictwo i potoczne zwroty,
- 200 różnorodnych ćwiczeń z kluczem odpowiedzi,
- ćwiczenia przygotowujące do matury, DELE Inicial,
- indeks tematów i zagadnień gramatycznych.

Testy gramatyczno-leksykalne to doskonała pomoc dla wszystkich, którzy chcą doskonalić swoją znajomość języka hiszpańskiego lub przygotować się do egzaminu językowego. Specjalnie opracowane zadania obejmują słownictwo oraz zagadnienia gramatyczne na poziomie początkującym i średnio zaawansowanym (A2-B1 wg klasyfikacji Rady Europy).

Książka adresowana jest do uczniów szkół gimnazjalnych, szkół średnich, studentów, osób przygotowujących się do egzaminów językowych oraz do matury na poziomie podstawowym. Opracowana została z myślą o samoukach oraz tych, którzy chcą poszerzyć zasób współczesnego hiszpańskiego słownictwa. Podręcznik może być pomocny nauczycielom do wykorzystania w trakcie lekcji lub zajęć indywidualnych. Zbiór testów polecany jest wszystkim, którzy chcą utrwalić znajomość gramatyki na poziomie podstawowym i powtórzyć wybrane zagadnienia m.in. odmianę czasowników, formy rodzaju żeńskiego, użycie przyimków i rodzajników, tworzenie pytań.

Podręcznik (128 str.) obejmuje blisko 2000 przykładów uporządkowanych w ponad 200 ćwiczeniach. Poszczególne rodzaje zadań zawartych w książce, np. łączenie słów i wyrażeń w pary, zadania wielokrotnego wyboru, teksty i zdania z lukami, pojawiają się na egzaminach językowych. W każdym zadaniu uwzględniono konkretne zagadnienie gramatyczne lub temat leksykalny. Na końcu książki znajduje sie indeks wszystkich zagadnień oraz tematów, a także klucz odpowiedzi do wszystkich ćwiczeń.

 

Opinie

+ Dodaj opinię

SUPER

- , 2012-05-17

Świetny zbiór testów, który ćwiczy nie tylko gramatykę, ale także zasób słownictwa.. Dzięki \"testom\" mogę utrwalać swoją znajomość hiszpańskiego. Polecam!

- , 2011-09-27

Jestem bardzo zadowolona z książki, brakowało mi takiej książki w której mogłam sprawdzić swoje wiadomości z zakresu gramatyki języka hiszpańskiego.Jest przejrzysta,zawiera wiele nowych słówek i potrzebnych wyrażeń. Serdecznie polecam

- , 2011-09-26
Podziel się ze znajomymi