Poziom: A1
Koreański nie gryzie! +CD

Koreański nie gryzie! +CD

-20%

Innowacyjny kurs od podstaw. Aktywna nauka słownictwa i gramatyki za pomocą ćwiczeń

ISBN: 978-83-7788-382-2
Stron: 168

Opis

Koreański nie gryzie! to kurs, z którym:

- aktywnie uczysz się języka od podstaw,
- przyjemnie poznajesz użyteczne słownictwo,
- praktycznie trenujesz znajomość gramatyki,
- uczysz się pisma krok po kroku,
- poznajesz współczesny, codzienny język koreański.

Kurs przeznaczony jest dla wszystkich, którzy chcą łatwo i przyjemnie opanować podstawy języka koreańskiego na poziomie komunikatywnym.

Książka (168 str.) opiera się na niezwykle atrakcyjnej metodzie aktywnej nauki języka poprzez rozwiązywanie różnorodnych ćwiczeń. W rozdziałach tematycznych zamieszczono najpopularniejsze zagadnienia, krótkie dialogi lub teksty z polskim tłumaczeniem, gramatykę w pigułce, porcję niezbędnego słownictwa,  ćwiczenia, ciekawostki o kulturze oraz specjalną sekcję Sprawdź się z zadaniami podsumowującymi. Ponadto na marginesach zamieszczono praktyczne minisłowniczki, a na końcu podręcznika zbiorczy słownik.


Do książki dołączono gratis płytę CD z nagraniami profesjonalnych lektorów, która pomaga w nauce poprawnej wymowy oraz ćwiczeniu rozumienia ze słuchu.


Odkryj unikalną metodę aktywnej nauki. Przekonaj się, że koreański nie gryzie!

 

Opinie

+ Dodaj opinię
Przeczytaj 5 opinii na temat tego produktu.

To jest to czego szukałem

Ta książka jest naprawdę dobra ale brakuje mi innych książek do tego języka a mianowicie koreański mów pisz i czytaj oraz koreański aktywnie.

- , 2018-09-23

Polecam

Książka jest tak przystępnie i czytelnie opisana, że nauka jest wielką przyjemnością. Już ostrze sobie zęby na część drugą. Fajnie by było gdyby pojawiły się również poziomy dalsze.

- , 2017-04-07

Książka już wpadła w moje rączki i jest przecudna!

- , 2014-07-31

Kupiłam spontanicznie, natrafiając przypadkiem w księgarni. Okazało się, że dużo osób czekało na koreański z serii \"...nie gryzie\" i już wiem dlaczego. Tematy posortowane przejrzyście, świetnie wyjaśniony alfabet, zagadnienia opisane w przystępny dla początkujących sposób. Aż przyjemnie się uczyć!

- , 2014-07-14

Już nie mogę się doczekać!!!!

- , 2014-06-09
Podziel się ze znajomymi