Poziom: A1
Pakiet Japoński nie gryzie! (Książka + CD Audio + 500 fiszek z pudełkiem + CD-ROM z nagraniami Fiszki MP3)
Produkt chwilowo niedostępny

Pakiet Japoński nie gryzie! (Książka + CD Audio + 500 fiszek z pudełkiem + CD-ROM z nagraniami Fiszki MP3)

ISBN: 978-83-7788-150-7
Stron: 184

Opis

Pakiet został opracowany specjalnie dla osób dopiero rozpoczynających naukę, które chcą samodzielnie opanować podstawy języka japońskiego na poziomie komunikatywnym.

Unikalne połączenie nauki z podręcznikiem, fiszkami i odsłuchiwanie nagrań zapewnia skuteczne opanowanie słownictwa, zrozumienie zasad gramatyki oraz aktywny trening prawidłowej wymowy. Z pakietem przekonasz się, że japoński nie gryzie!

Książka zapewnia atrakcyjną metodę nauki poprzez rozwiązywanie różnorodnych ćwiczeń. CD Audio dołączone do podręcznika umożliwia doskonalenie prawidłowej wymowy i rozumienia ze słuchu. Fiszki zapewniają skuteczną naukę w dowolnym miejscu i czasie. Nagrania Fiszki MP3 gwarantują szybką naukę wymowy i trening rozumienia ze słuchu. Powtarzając zwroty za lektorem lub odgadując ich znaczenie, zanim usłyszysz tłumaczenie na język polski, uczysz się jeszcze skuteczniej!

W skład pakietu wchodzą:
- książka (184 strony)
- płyta CD Audio
- 500 fiszek
- CD-ROM (nagrania Fiszki MP3)
- pudełko na fiszki (do samodzielnego złożenia)

Pakiet Japoński nie gryzie! to:
- aktywna nauka japońskiego od podstaw
- rozdziały tematyczne: ok. 70 najpopularniejszych zagadnień
- w książce: użyteczne słownictwo, gramatyka w pigułce, dialogi, teksty, różnorodne ćwiczenia, ciekawostki, minisłowniczki
- wysokiej jakości nagrania profesjonalnych lektorów
- 500 fiszek – ucz się słówek, zwrotów i zdań w każdej chwili!
- nagrania Fiszki MP3 – utrwalaj znajomość słownictwa dzięki nagraniom profesjonalnych lektorów – wgraj je na dowolny odtwarzacz, opanuj podstawowe zwroty i zacznij porozumiewać się w języku japońskim!

 

 

Opinie

+ Dodaj opinię

Świetna książka dostałam ją na Mikołajki od \'\'Świętego Mikołaja\'\', jest tylko jedna wada tego pakietu-problem z pudełkiem, nie potrafie go złożyć, próbowałam już wszystkiego!!!
Błagam o pomoc!!!

- , 2013-12-11

Bardzo podoba mi się metoda nauczania. Wiele razy próbowałam opanować japoński przez Internet, ale zawsze się poddawałam. Podręcznik ten zapewnia niezwykle miły odbiór. Czasem nie mogę się nawet oderwać od nauki, nawet, kiedy jestem już zmęczona. Zawsze miałam problem z zapamiętywaniem znaków, więc znałam tylko a, i, u, e, o, Teraz powoli kończę katakanę, ale w między czasie spróbowałam też zabrać się za rozdział 4. Doskonała oferta dla osób, które chodzą do szkoły (tak jak ja), ale wydaje mi się, że przyciągnie niejednego dorosłego.

- , 2013-05-06

Polecam tę książkę, sama się z niej uczę i jak dotąd nie zawiodłam się (Jestem już na przedostatnim rozdziale, więc wątpie, żeby coś mnie zawiodło ). Książka naprawdę godna polecenia. :)

- , 2012-11-20
Podziel się ze znajomymi