Poziom: A1-A2
Japoński Fiszki Pisz i czytaj 200 podstawowych znaków kanji  (204 fiszki + podręcznik)

Japoński Fiszki Pisz i czytaj 200 podstawowych znaków kanji (204 fiszki + podręcznik)

-50%

Eleganckie karty do nauki pisania i czytania japońskich ideogramów.

ISBN: 978-83-7788-500-0
Data wydania: kwiecień 2015

Opis

Japoński Fiszki Pisz i czytaj to zestaw ponad 200 eleganckich kart uczących najważniejszych ideogramów japońskich. Razem z podręcznikiem "Japoński Pisz i czytaj" stanowią kompletny materiał do nauki pisania i czytania aż 203 podstawowych znaków kanji, z którego mogą korzystać zarówno początkujący japoniści, jak i wszystkie osoby zainteresowane japońskim pismem.

Każda fiszka prezentuje ideogram, jego podstawowe znaczenie oraz sposób pisania znaku, w tym kierunek kreślenia poszczególnych linii, co jest szczególnie pomocne dla wszystkich osób chcących nauczyć się japońskiego pisma. Dodatkowo pokazuje wyraźnie odróżnione sposoby czytania: japońskie (kun) i sinojapońskie (on) oraz najważniejsze złożenia, w których występuje dany znak, co pozwala go łatwiej zapamiętać.

Japoński Fiszki Pisz i czytaj 200 podstawowych znaków kanji - nauka japońskiegoPodręcznik (50 str.) zawiera lekcje wszystkich znaków, przydatne tabele oraz wprowadzenie do japońskich systemów pisma: hiragany, katakany i kanji.

Japoński Fiszki Pisz i czytaj 200 podstawowych znaków kanji można także stosować jako rozszerzenie podręcznika "Japoński Mów, pisz i czytaj".

 

Opinie

+ Dodaj opinię
Przeczytaj 1 opinie na temat tego produktu.

Serdecznie zapraszam do przeczytania recenzji fiszek dostępnej na portalu \"Woofla - Świat Języków Obcych\" http://woofla.pl/japonski-fiszki-pisz-i-czytaj-200-podstawowych-znakow-kanji-recenzja/

Małgorzata Jurkowska - autorka kolumny \"Brunetka na językach\", portal Woofla.pl

- , 2015-11-06

Inne tego autora

Podziel się ze znajomymi