Fiszki włoski - efektywna nauka języka włoskiego | jezykiobce.pl

Fiszki włoski

Polacy uwielbiają wąską kuchnię i kulturę. Dlatego w wielu z nas bardzo chętnie uczy się języka włoskiego, który może być bardzo użyteczny w w trakcie popularne w podróży na Półwysep Apeniński. Melodyjny język włoski łatwo wpada w ucho, a jego nauka jest bardzo przyjemna, zwłaszcza jeśli wykorzystujemy odpowiednie materiały dydaktyczne, między innymi dostępne w naszej ofercie fiszki. Włoski przestaje mieć przed nami tajemnice, gdy tylko poznajemy najważniejsze słowa i zwroty. Dalsza nauka idzie już bardzo efektywnie, a opanowanie języka włoskiego jest możliwe samodzielnie.

Dlaczego warto uczyć się języka włoskiego?

Języka włoskiego Uczymy się nie tylko ze względu na fascynację tym krajem i częste podróże. W końcu Włochy stanowią jedną z ulubionych wakacyjnych i urlopowych destynacji Polaków. Warto wspomnieć, że znajomość tego języka może stanowić dodatkowy atut na rynku pracy, co niekoniecznie oznacza emigrację. W naszym kraju działają także włoskie przedsiębiorstwa, a także robiące interesy na Półwyspie Apenińskim. Poza tym, znajomość języka włoskiego, który zalicza się do grupy języków romańskich, stanowi bramę do poznania kolejnych, choćby hiszpańskiego, francuskiego, rumuńskiego czy portugalskiego.

Fiszki jako metoda skutecznej samodzielnej nauki włoskiego

Od dawna za jedną z najskuteczniejszych metod nauki języków obcych uznawane są fiszki. Włoski nie stanowi pod tym względem wyjątku. Znajomość podstawowych zwrotów i słówek, którą zdobędziemy dzięki fiszkom sprawi, że dalsza nauka przebiegać będzie jeszcze sprawniej. To świetny materiał dydaktyczny nie tylko dla wzrokowców.

Fiszki - włoski na różnych poziomach zaawansowania

Dostępne w ofercie naszego wydawnictwa fiszki do języka włoskiego skierowane są do kursantów i osób uczących się samodzielnie na różnych poziomach zaawansowania. To nie tylko podstawowe słowa i zwroty, ale także zestawy na poziomie B1 lub B2. Dzięki temu w ofercie każdy znajdzie coś dla siebie.

Szeroki wybór zestawów fiszek do nauki języka włoskiego

Warto wspomnieć, że nasza oferta to nie tylko drukowane fiszki. Włoski język charakteryzuje się specyficzny melodyjnym akcentem, który warto opanować słuchając nagrań. Dlatego zestawy fiszek dostępne w naszym wydawnictwie niejednokrotnie zostały wzbogacone o płyty CD z programami i nagraniami we włoskim języku, które pomogą w nabyciu odpowiedniego akcentu. Zestawy i same fiszki należące do nich zostały podzielone na logiczne kategorię tematyczne, co pozwoli łatwiej dopasować zestaw do aktualnych potrzeb kursanta. Dzięki takim materiałom dydaktycznym samodzielna nauka języków obcych jest możliwa!


 

Loading...