Kieszonkowiec logiczny Na logikę (12+)

Kieszonkowiec logiczny Na logikę (12+)

Wyjątkowa propozycja dla pasjonatów zabaw logicznych i  miłośników główkowania

  • ISBN: 978-83-7788-896-4
14,63 zł

Kieszonkowiec logiczny Na logikę! to wyjątkowa propozycja  dla pasjonatów zabaw logicznych i  miłośników główkowania.

69 podchwytliwych i wciągających zagadek logicznych o różnym stopniu trudności uczy myślenia logicznego i wyciągania wniosków, ćwiczy koncentrację, a przede wszystkim stanowi świetną zabawę! 

Magdzie tak spodobał się nowy model rękawiczek, że kupiła sobie od razu trzy pary w kolorze pomarańczowym i dwie pary w zielonym. Wrzuciła wszystkie rękawiczki do torby. Ile musi wyciągnąć pojedynczych rękawiczek, aby wśród nich na pewno znalazła się jednokolorowa para? Rękawiczek nie wolno wywracać na lewą stronę, tzn. prawa rękawiczka pasuje tylko na prawą dłoń.

Rozwiązywanie zagadek i łamigłówek to wspaniała rozrywka zarówno dla młodzieży, jak i dla dorosłych. Zawarte w zagadkach informacje rozbudzają ciekawość świata i chęć zdobywania wiedzy. Zadania można rozwiązywać samodzielnie lub ze znajomymi – wówczas wspólna zabawa będzie wymagać nie tylko bystrego oka, lecz także refleksu!

Kieszonkowiec logiczny Na logikę - łamigłowki

Do współpracy przy Kieszonkowej serii zostali zaproszeni utalentowani polscy ilustratorzy – Na logikę opracowała Danka Fukowska. Wygodny format kart, sprawia, że zmieszczą się w kieszeni i sprawdzą w każdych okolicznościach – w domu, w podróży, czy w szkole.

Dzięki wygodnemu formatowi karty sprawdzą się w każdych okolicznościach – w domu, w podróży czy w szkole.

Rozwiązuj zagadki i zdobądź czarny pas intelektu!

 

Liczba graczy: 2-8

Czas gry: 10-20 minut

Wiek: 12+

Polecają:

Kieszonkowiec logiczny Na logikę - zagadki Kieszonkowiec logiczny Na logikę - partnerzy

 

Przeczytaj 0 opinie na temat tego produktu.
Podziel się ze znajomymi

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć