Bójka na mnożenie. Gra do nauki mnożenia

Ćwiczenia z tabliczki mnożenia!

  • ISBN: 590-37-92767-20-3
  • Data wydania: marzec 2020
  • Zawartość: karty do gry
  • Ilustrator: Joanna Gwis
32,44 zł

Bójka na mnożenie to gra dla dzieci rozpoczynających naukę mnożenia. Każda rozgrywka to matematyczny trening, dzięki któremu dziecko zrozumie proces wykonywania działań oraz nabierze swobody w liczeniu. Koniec z wkuwaniem tabliczki mnożenia na pamięć!

Bójka na mnożenie pozwala na połączenie nauki z zabawą, gwarantując najlepsze efekty w edukacji, co zaprocentuje na lekcjach matematyki i pozytywnie wpłynie na rozwój myślenia logicznego u dziecka.

bójka na mnożenie

Na kartach znajdują się kolorowe zapisy działań mnożenia oraz iloczynów. Karty zostały podzielone według trzech poziomów trudności: mnożenie przez 1-5 i 10; mnożenie przez 6-9 oraz najtrudniejszy wariant: mnożenie w zakresie 1-10. Dodatkowe karty z tabliczką mnożenia 1-10 pomogą w szybkiej powtórce i utrwaleniu zdobytej wiedzy.  

Gra w Bójkę na mnożenie, to świetny pomysł na spędzanie czasu wspólnie z dzieckiem. Matematyczne rozgrywki wciągną całą rodzinę oraz rówieśników. Wygodny format pudełka i kart sprawia, że w Bójkę można grać wszędzie – w domu, w szkole, na lekcjach matematyki i na przerwach!

Bójka na mnożenie to:

- gra do nauki mnożenia

- 105 kart z działaniami i wyniki

- ćwiczenie spostrzegawczości i koncentracji

- karty z tabliczką mnożenia 

- 3 warianty rozgrywek

- 3 poziomy trudności

- barwne grafiki

- połączenie nauki i edukacji

- rozrywka dla całej rodziny

- krótkie rozgrywki

W serii:

Bójka na czytanie. Gra do nauki czytania

Bójka na słówka. Gra do nauki języka angielskiego

Bójka na słówka. Gra do nauki języka niemieckiego

Przeczytaj 2 opinie na temat tego produktu.
Podziel się ze znajomymi

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć