Poziom: B1-C1
Angielski 600 fiszek Phrasal Verbs z ćwiczeniami (Fiszki z 500 z phrasal verbs + 100 fiszek z ćwiczeniami)
Produkt chwilowo niedostępny

Angielski 600 fiszek Phrasal Verbs z ćwiczeniami (Fiszki z 500 z phrasal verbs + 100 fiszek z ćwiczeniami)

Opanuj 500 najpopularniejszych phrasal verbs!

ISBN: 978-83-7788-018-0

Opis

Dzięki nauce z fiszkami: Zobacz, jak uczyć się z fiszek!
- opanujesz 500 najpopularniejszych phrasal verbs i poznasz 500 przykładowych zdań,
- utrwalisz wiedzę za pomocą 100 ćwiczeń,
- szybko i skutecznie opanujesz phrasal verbs z 14 grup tematycznych,
- ćwiczysz język o każdej porze i w dowolnym miejscu,
- poznasz phrasal verbs wymagana na FCE i CAE,
- uzupełnisz 20 pustych kartoników własnymi słówkami – GRATIS.

Angielski 600 fiszek Phrasal Verbs z ćwiczeniami to wyjątkowy zestaw 600 ponumerowanych kartoników do nauki phrasal verbs. Aby ułatwić zapamiętanie materiału metodą skojarzeń, kurs podzielono na 14 praktycznych grup tematycznych. Dodatkowa grupa 100 fiszek z ćwiczeniami pozwala na sprawdzenie oraz utrwalenie wiedzy. Specjalny dobór phrasal verbs, przykłady użycia w zdaniach, zestaw ćwiczeń i pudełko tworzą unikalny zestaw do skutecznej nauki języka angielskiego.

Grupy tematyczne:
1. Biznes i finanse
2. Czas
3. Czas wolny
4. Dom i rodzina
5. Działania i zdarzenia
6. Kierunek i ruch
7. Myśli
8. Nastroje i emocje
9. Nauka
10. Podróże
11. Polityka i wojna
12. Praca
13. Relacje międzyludzkie
14. Szkoła
15. Sztuka
16. Urządzenia
17. Wymiar sprawiedliwości
18. Zakupy i garderoba
19. Zdrowie i zmysły
20. Związki
21. Żywność
22. Ćwiczenia

 

Zobacz film

 

Opinie

+ Dodaj opinię
Przeczytaj 7 opinii na temat tego produktu.

Zdecydowanie polecam każdemu, kto myśli o angielskim na poważnie. Opanowanie tzw.\"frazali\" jest konieczne, a dzięki fiszkom jest to przyjemne.... To już kolejne pudełeczko w moich zbiorach! :)

- , 2014-06-11

Jestem uczniem 2 kl gimnazjum (klasa językowa) i mam angielski na poziomie średnio zaawansowanym. Uczę się dużo frazali na lekcji, ale często zapominam, dlatego postanowiłem sięgnąć po fiszki PHRASAL VERBS i sprawdzają się skutecznie. Polecam !

- , 2014-01-27

Świetna sprawa z tymi fiszkami, a w połączeniu z jakąś książką o PV od wydawnictwa dostajemy rewelacyjny zestaw do nauki. Jestem niesamowicie zadowolona z tego, że mogę uczyć się tylu różnorodnych czasowników a potem sprawdzać swoją wiedzę w postaci ćwiczeń (dlatego polecam też książki o PV z Edgard). Teraz widzę jak ciężką, ale niedługą pracą osiągnęłam to co tak chciałam - a mianowicie nauczyć się tych kłopotliwych. dla nas - Polaków czasowników. Teraz już znacznie więcej wiem i więcej umiem. Na prawdę warto zainwestować w siebie! :)

- , 2013-11-18

To jest bardzo dobry produkt. Nie mam zastrzeżeń.

- , 2012-08-28

Phrasal verbs to czasowniki złożone, które składają się także z nieodmiennego przyimka. Nauka tych form okazuje się niezwykle przydatna i z pewnością wzbogaca nasze słownictwo. Wydawnictwo Edgard całkiem niedawno wypuściło na rynek zestaw 600 fiszek do nauki phrasal verbs oraz idiomów wraz z ćwiczeniami dla osób znających język angielski na poziomie średnio zaawansowanym i zaawansowanym.

Na pierwszej stronie kartonika odnajdziemy angielskie słówko wraz z przykładem jego użycia w zdaniu, a na drugiej polskie tłumaczenie. Tym sposobem poznajemy zwroty związane z różnymi grupami tematycznymi. Kiedy już przebrniemy przez wszystkie fiszki, możemy przejść do ćwiczeń. Na szarych kartonikach umieszczone są krótkie zdania, w których w \"wykropkowane\" miejsce należy wstawić jedno z trzech zaproponowanych odpowiedzi.

Z fiszek uczy mi się bardzo przyjemnie, tym bardziej, że zawsze byłam na bakier z phrasal verbs. Miałam problemy z przyimkami, które za nic nie wchodziły mi do głowy. Dobrą stroną tej metody nauki jest brak wszelakich granic. Każdy może uczyć się we własnym tempie – kilka, kilkanaście karteczek codziennie, co kilka dni, jak kto woli. Do kartonika dołączonych jest 20 pustych karteczek, by można samemu dopisać sobie nowe słówka lub przećwiczyć te, które ciągle stanowią problem.

Marzę o tym, aby wydawnictwo w przyszłości pokusiło się o wydanie podobnych fiszek z języka hiszpańskiego czy francuskiego.

- , 2012-03-05

Przeczytaj, obróć, zapamiętaj - w trzech słowach tkwi tajemnica niewielkich karteczek, które podbiły serca osób uczących się języka obcego. Czy rzeczywiście fiszki pomagają szybko i bezboleśnie opanować materiał przydatny do komunikacji, niezbędny na testach i sprawdzianach? Zajrzyjmy do niewielkiego pudełeczka wypełnionego phrasal verbsami, by przekonać się na własnej skórze dlaczego warto...

Zestaw: \"Angielski 600 fiszek...\" składa się z pięciuset kartoników, które uczą najpopularniejszych czasowników frazowych oraz stu pozwalających utrwalić nabytą wiedzę za pomocą ćwiczeń. Phrasal verbsy zostały podzielone na kategorie tematyczne oznaczone niewielkimi rysunkami w prawym górnym rogu karteczek. W pudełku nie brakuje określeń dotyczących relacji międzyludzkich, domu i rodziny, ale są też te odnoszące się do pracy i biznesu. Jak na fiszki przystało, każdy kartonik z jednej strony prezentuje czasownik frazowy w języku angielskim, z kolei na drugiej tłumaczy go w języku polskim.

Czy fiszki zasługują na pochwały, którymi są wręcz zasypywane? Jeszcze miesiąc temu nie umiałabym odpowiedzieć na to pytanie. Dzisiaj przyznaję, że tak! Spędziłam mnóstwo godzin z zestawem pięciuset fiszek, ale nauka nie była męcząca jak zwykle. Wystarczyło podzielić je na grupy niewielkich rozmiarów i włożyć kilka do portfela, na półkę z książkami (do lodówki :)), użyć ich zamiast zakładki do książki i czytać kilka razy dziennie, by wcale nie zauważyć, że się uczę, ale jednocześnie dowiedzieć się, co ma na myśli bohater filmu mówiący swojemu przyjacielowi: \"You shouldn\'t bottle your anger up\".

Kartoniki zostały rewelacyjnie zaprojektowane. Nie są zbyt twarde, ale też nie wyginają się przy każdej okazji. Czasowniki frazowe są wyróżnione na szarym tle, dzięki czemu od razu rzucają się w oczy. Poniżej znajdziemy przykład użycia phrasal verbsa w zdaniu. To ostatnie nie tylko ułatwia zapamiętywanie określeń, ale też jest przydatne przy uczeniu się języka w praktyce. Bez tego zrozumienie prawdziwego sensu określenia mogłoby być trudne.

Jak się okazało, zestaw: \"Angielski 600 fiszek Phrasal Verbs z ćwiczeniami\" to propozycja idealna dla kogoś takiego jak ja - lubiącego uczyć się języka angielskiego, ale mającego problemy z czasownikami frazowymi. Phrasal verbsy od zawsze były moją słabą stroną, teraz znam je lepiej niż kiedykolwiek. Jestem również zadowolona z poziomu wyrażeń, których miałam okazję się uczyć. Część znałam już od dawna, niektóre słyszałam po raz pierwszy w życiu, a to bardzo ułatwiło mi naukę. Polecam to niewielkich rozmiarów pudełko wszystkim tym, którzy chcieliby nauczyć się do ważnego egzaminu lub poszerzyć wiedzę z zakresu języka obcego! Z pewnością nie pożałujecie czasu spędzonego z tymi kartonikami.

- , 2012-02-24

Jestem bardzo zadowolona z fiszek, a urzekły mnie nie tylko dlatego, że jestem studentką filologii (j.angielski z j.francuskim).

- , 2012-01-10
Podziel się ze znajomymi