Poziom: A1-B2
Angielski Kurs dla wiecznie początkujących (Książka + 7 x CD + program komputerowy)
Produkt chwilowo niedostępny

Angielski Kurs dla wiecznie początkujących (Książka + 7 x CD + program komputerowy)

Unikalny kurs dla dorosłych 7xCD + książka + program multimedialny

ISBN: 978-83-6041-551-1
Stron: 208

Opis

Angielski Kurs dla wiecznie początkujących jest unikalnym pakietem dla osób dorosłych, które wielokrotnie zaczynały naukę, jednak w dalszym ciągu mają trudności z komunikowaniem się w języku angielskim.

W skład Kursu wchodzą:
- Drukowany podręcznik (208 stron)
- Zestaw siedmiu płyt
- Program komputerowy

Kurs umożliwia naukę w sposób zintegrowany lub przy wykorzystaniu wybranych pomocy - w zależności od sytuacji: na komputerze, w domu, w samochodzie, w drodze do pracy.

Każdy z nośników (program, płyty, podręcznik) podzielony jest na siedem części - tygodni. W trakcie nauki poznasz nie tylko nowe słownictwo, lecz także poszerzysz znajomość języka, powtórzysz gramatykę i, przede wszystkim, nabierzesz pewności w posługiwaniu się językiem angielskim.

Siedem części dokładnie omawia tematy związane m. in. z: cechami charakteru, nawiązywaniem kontaktów, poszukiwaniem pracy, zakupami, jedzeniem, czasem wolnym, podróżowaniem czy nagłymi zdarzeniami. W ostatnim rozdziale znajdują się oryginalne teksty i konwersacje dotyczące kultury brytyjskiej oraz aktualnych problemów społecznych.

Podręcznik
Drukowany podręcznik zawiera: pełen zapis wszystkich nagrań, tłumaczenia, słowniczki i ćwiczenia z odpowiedziami. W kolejnych, dowcipnie zilustrowanych rozdziałach klarownie wyjaśniono najważniejsze zagadnienia gramatyczne, m.in. zasady tworzenia zdań, pytań i przeczeń, czasy przeszłe, teraźniejsze i przyszłe.

Siedem płyt CD
Zamieszczone na siedmiu płytach nagrania (6 godzin) w wykonaniu native speakerów są wzorcem komunikowania się, uczą prawidłowej wymowy i umożliwiają osłuchanie się ze współczesnym językiem angielskim.

Program komputerowy
Opracowany specjalnie na potrzeby kursu program komputerowy uczy słownictwa i gramatyki oraz kształci umiejętność rozumienia ze słuchu. Zawiera nagrania w wykonaniu native speakerów i gry językowe. Program umożliwia naukę i powtórkę przy pomocy aż 10 rodzajów ćwiczeń, m. in. dyktando, tłumaczenie, uzupełnianie zdań i tabel oraz różnych testów.

Kurs polecamy każdej osobie, która chce szybko odświeżyć znajomość języka, oraz wszystkim pragnącym poszerzyć zasób słownictwa tak, aby lepiej mówić i więcej rozumieć.

Angielski Kurs dla wiecznie początkujących jest nową edycją kursu English for You.

 

 

Opinie

+ Dodaj opinię

bardzo dobre

- , 2015-09-17

Bardzo fajny pakiet do nauki - prosty i dobrze opracowany. Jedyna wadą kursu jest brak plików MP3... jest tylko audio na płytach, a ja bym z chęcią przerzucił pliki na odtwarzacz MP3.

- , 2014-09-08

Bardzo fajny kurs angielskiego. Szczególnie nauka niezbędnych zwrotów, POLECAM!

- , 2013-10-15

Jestem zadowolona z książki. Zawiera wszystkie ważne informacje i treści w jednej zebranej całości. Podoba mi się ostatnia lekcja tygodnia czasowniki frazowe. Wszystko podzielone na konkretne części co ułatwia powtórkę. Fajna książka :)

- , 2013-07-22

Rewelacja. Mam nadzieję, że wreszcie znalazłam sposób na naukę angielskiego.

- , 2011-12-28

Właśnie jestem w trakcie kursu. Jest świetny!!! Program komputerowy jest bardzo pomocny - właśnie takiego utrwalenia słówek zawsze mi brakowało. Podręcznik bardzo fajny, wszystko jest czytelnie przedstawione oraz zawiera fajne działy i ciekawostki. Ogólnie bardzo mi się podoba. Dzięki temu kursowi odświeżam sobie wiedzę z angielskiego, która gdzieś tam w głowie była. Polecam!!!

- , 2011-03-10

Dobra powtórka gramatyki i wprowadzenie nowych, ciekawych elementów takich jak idiomy, czy elementy kultury brytyjskiej. Nie jest to kolejny, nudny podręcznik tylko książka, która systematyzuje wiedzę, która gdzieś tam kiedyś w głowie była. Fajnym dodatkiem są płyty i nagrane wyrażenia. Wszystko można sobie odsłuchać, wszystko jest wytłumaczone. Dodatkowo program komputerowy zapewnia zestaw gruntownych powtórek.

- , 2009-11-10
Podziel się ze znajomymi