Poziom: A1-A2
Angielski nie gryzie! + CD - Nowa Edycja  (Książka + CD Audio)

Angielski nie gryzie! + CD - Nowa Edycja (Książka + CD Audio)

Innowacyjny kurs od podstaw. Aktywna nauka słownictwa i gramatyki za pomocą ćwiczeń

ISBN: 978-83-7788-163-7
Data wydania: czerwiec 2011
Stron: 168

Opis

ANGIELSKI nie gryzie! to kurs, z którym:
- aktywnie uczysz się języka od podstaw,
- przyjemnie poznajesz użyteczne słownictwo,
- praktycznie trenujesz znajomość gramatyki,
- uczysz się gotowych zwrotów konwersacyjnych,
- ćwiczysz wymowę, dzięki nagraniom na płycie CD Audio,
- poznajesz współczesny, codzienny język angielski.

Kurs przeznaczony jest zarówno dla uczniów, jak i dorosłych samouków dopiero zaczynających naukę, którzy chcą łatwo i przyjemnie opanować podstawy języka angielskiego na poziomie komunikacyjnym.

Książka (168 str.) opiera się na niezwykle atrakcyjnej metodzie aktywnej nauki języka poprzez rozwiązywanie różnorodnych ćwiczeń. W rozdziałach tematycznych znajdziesz: około 90 najpopularniejszych zagadnień, krótkie dialogi lub teksty z polskim tłumaczeniem, gramatykę w pigułce, porcję niezbędnego słownictwa, ćwiczenia, ciekawostki o kulturze oraz specjalną sekcję Sprawdź się z zadaniami podsumowującymi. W każdej chwili masz dostęp do umieszczonych na marginesach praktycznych minisłowniczków, a dodatkowo na końcu książki znajdziesz podręczny zbiorczy słownik.

GRATIS płyta CD Audio z ponad 70 minutami nagrań profesjonalnych lektorów, która pomaga w nauce poprawnej wymowy i skutecznym zapamiętywaniu niezbędnych słów i zwrotów.

Odkryj unikalną metodę aktywnej nauki. Przekonaj się, że angielski nie gryzie!

Inne książki z serii Nie gryzie: japoński, duński, ukraiński, polski, portugalski, włoski, niderlandzki.

 

Przykładowe ekrany i nagrania

 

Opinie

+ Dodaj opinię
Przeczytaj 6 opinii na temat tego produktu.

Właśnie o taką ksiażkę mi chodziło - uczącą języka zupełnie od początku. Chodziło mi też o płytę, bo jestem słuchowcem a tu jest właśnie tak jak lubię w nauce języka - powtarzanie za lektorem.

- , 2013-11-22

Ta książka to ciekawy pomysł na naukę podstaw języka. Różnorodność ćwiczeń sprawia, że nauka nie jest nudna. Pozwala łatwo i szybko opanować podstawy - naprawdę interesująca pozycja. POLECAM :)

- , 2012-09-13

Dla osób kompletnie początkujących jest w 100% godna polecenia ;)
Małymi kroczkami do wielkiego sukcesu więc książki bym nie spisywał na straty jak inni ;) Tylko małymi kroczkami osiągniemy ogromny sukces ;)

Polecam wszystkim początkującym ;)

- , 2012-06-14

Hej,
chciałabym się z wami podzielić moim ostatnim odkryciem - książką do nauki języka angielskiego. Książka nosi tytuł Angielski nie gryzie i jest idealna dla kogoś na takim poziomie jak ja, czyli początkującym. Jest w niej to, czego potrzebowałem, czyli ćwiczenia na moim poziomie a jednocześnie duuużo ciekawych dialogów, ciekawostki no i na marginesach pomocne słowniczki. Jeżeli ktoś z was też zaczął się uczyć tego jezyka to polecam. Widziałem też, że w tej serii są jeszcze książki do japońskiego, niderlandzkiego, ukraińskiego i ... polskiego!

- , 2012-05-28

Marzenia naszego życia często wiążą się z chęcią podróżowania, poznawania nowych ludzi, czy poszerzania horyzontów. W czasach, kiedy świat stoi przed nami otworem, jedyną przeszkodą na drodze do celu może być bariera językowa. Jak ją pokonać? Jeśli chcesz poznać od podstaw jeden z najpopularniejszych języków, usystematyzować zdobytą już wiedzę lub skutecznie przygotować się do ważnego sprawdzianu, a korepetycje uważasz za stratę czasu i pieniędzy, pomyśl o kursie w formie książkowej...

\"Angielski nie gryzie!\" to kurs przygotowany z myślą o osobach rozpoczynających naukę języka angielskiego. Książka została podzielona na trzynaście rozdziałów, z których każdy porusza tematy najbardziej podstawowe. Lektura jest wypełniona po brzegi dialogami, ciekawostkami, czy gramatyką. Znajdziemy w niej także ciekawostki dotyczące kultury i testy sprawdzające zdobytą już wiedzę. Trudność zagadnień zwiększa się proporcjonalnie do umiejętności, tak aby czytelnik nie czuł się już od pierwszych stron przytłoczony nadmiarem informacji.

Nie oszukujmy się - sam zakup książki nie sprawi, że wiedza w cudowny sposób wpłynie do naszego umysłu, ale jest to pierwszy krok w odpowiednim kierunku. Przeglądałam ją jako osoba, która uczy się języka angielskiego od jedenastu lat i muszę przyznać, że ta krótka powtórka bardzo mi pomogła. Pamięć niestety nie jest wieczna, dlatego warto ją czasem odświeżyć, przypominając sobie choćby słówka i konstrukcje związane z jedzeniem czy zakupami. Co więcej, rozwiązywałam zadania gramatyczne z uczniem pierwszej klasy gimnazjum i myślę, że zostały one przygotowane bardzo solidnie. Nie znajdziemy ich co prawda dużo, ale taka ilość na poziomie podstawowym jak najbardziej wystarczy. Najmocniejsze strony \'angielskiego, który nie gryzie\' to z pewnością ciekawostki kulturalne umieszczone na marginesach i podział na rozdziały tematyczne. Osoba początkująca nie powinna mieć problemów z wchłonięciem materiału, który został przygotowany dla samouka. Uczenie się słówek to \'typowa pamięciówka\', w tym zakresie nie potrzebne są żadne tłumaczenia. Jeśli zaś chodzi o gramatykę - z pewnością pomocne będą odpowiedzi dołączone do książki. Polecam tym, którzy chcą zacząć naukę oraz ludziom, którzy pomagają komuś w nauce.

Czy można się nauczyć języka na własną rękę? Jeśli znajdziemy w sobie motywację i poświęcimy sprawie odpowiednią ilość czasu, z pewnością tak! Same chęci nie wystarczą - potrzebna jest ciężka praca w oparciu o starannie przygotowane materiały. Jednym z nich może być \"Angielski nie gryzie!\". Twórcy książki oferują czytelnikowi nie tylko strony wypełnione tekstem, ale też nagrania prawidłowej wymowy w wykonaniu profesjonalnych lektorów, bo przecież z językiem trzeba także się osłuchać... Zainteresowanym nauką języka polecam częste korzystanie z książki przy jednoczesnym słuchaniu anglojęzycznych piosenek i oglądaniu filmów. Zapraszam was także do poszukania stron (penfriend clubs), na których możecie poznać ludzi z całego świata i porozmawiać z nimi... oczywiście po angielsku!
Czy warto marnować cenny czas na naukę? Zdecydowanie tak. Obecnie znajomość przynajmniej jednego języka obcego jest niemal koniecznością, a angielski wcale nie jest taki trudny (zwłaszcza gdy porównamy go na moim przykładzie z francuskim :)).

- , 2011-12-08

Bardzo fajne, przystępne wydawnictwo dla początkujących. Zadania rozwiązuje się bardzo przyjemnie! Naprawdę wciągają. Pozycja warta polecenia! Już w kolejce czekają testy gramatyczno- leksykalne :)

- , 2011-11-07
Podziel się ze znajomymi