Poziom: B1-C1
Angielski Idioms & Phrasal Verbs (2 x Książka + 3 x Audio CD + MP3)
Produkt chwilowo niedostępny

Angielski Idioms & Phrasal Verbs (2 x Książka + 3 x Audio CD + MP3)

600 najważniejszych idiomów i phrasal verbs

ISBN: 978-83-6248-249-8
Data wydania: maj 2011
Stron: 192

Opis

Angielski Idioms & Phrasal Verbs:
- blisko 4 godziny wysokiej jakości nagrań – tylko rodowici Brytyjczycy
- przykładowe zdania do wszystkich zwrotów
- 600 najważniejszych idiomów i phrasal verbs
- ćwiczenia z odpowiedziami
- dodatkowe słówka i przydatne informacje
- idealne do powtórki przed maturą, FCE, CAE i CPE

Angielski Idioms & Phrasal Verbs
to zestaw przeznaczony dla osób średnio zaawansowanych i zaawansowanych, które chcą poszerzyć swój zasób słownictwa, doskonalić rozumienie ze słuchu, a zwłaszcza poznać najczęściej używane idiomy i czasowniki frazowe. Polecamy go także jako materiał uzupełniający oraz powtórkowy przed maturą, FCE, CAE i CPE.

Kurs uczy 600 idiomów i phrasal verbs charakterystycznych dla współczesnego języka angielskiego. Przystępnie objaśnia i utrwala najważniejsze zasady gramatyczne oraz uczy prowadzenia swobodnych rozmów z obcokrajowcami i rozumienia ze słuchu.

Książki (łącznie 192 str.) zawierają zestawy popularnych idiomów i czasowników frazowych uporządkowanych w 48 lekcjach tematycznych, przykładowe zdania i dialogi oraz ćwiczenia i testy sprawdzające, pełny zapis nagrań wraz z tłumaczeniami na język polski.

Wysokiej jakości nagrania (blisko 4 godziny) na trzech płytach audio pozwalają osłuchać się z językiem, poznać jego melodię oraz prawidłową wymowę. Słówka, zwroty oraz dialogi zostały udźwiękowione przez profesjonalnych lektorów. Specjalnie przygotowana czwarta płyta zawiera wszystkie nagrania w formacie mp3.

Angielski Idioms & Phrasal Verbs to unikalna i bardzo skuteczna forma przyswajania języka – łączy naukę z podręcznikiem ze słuchaniem nagrań na płytach audio lub mp3. Jest to też idealna powtórka dla wszystkich uczących się języka angielskiego – szczególnie przed maturą i egzaminami.

W skład pakietu Angielski Idioms & Phrasal Verbs wchodzą kursy: Angielski Idiomy i Angielski Phrasal Verbs.

 

 

Opinie

+ Dodaj opinię
Przeczytaj 2 opinie na temat tego produktu.

Dobrze, czytelnie zrealizowany materiał. Nauka jest ciekawa i przyjemna.

- , 2015-12-15

Dostałam ją na urodziny i jestem zadowolona. Codziennie uczę się jednej lekcji, a słówka wchodzą mi od razu do głowy. A speakerzy mówią bardzo zrozumiale. W tym roku zdaję maturę i wiem, że będę dobrze przygotowana. Polecam.

- , 2012-10-15
Podziel się ze znajomymi