Poziomy:

  • B2
  • C1

Nauczysz się:

Angielski KRYMINAŁ z ćwiczeniami The Chinese Puzzle NOWE WYDANIE

Angielski z kryminałem – zabójczo wciągający!

23,71 zł
20,15 zł

Opis

Dawny znajomy inspektora Nowaka ginie w niewyjaśnionych okolicznościach wkrótce po przypadkowym spotkaniu z detektywem. Zobowiązany poczuciem winy Nowak podejmuje śledztwo wbrew wyraźnym rozkazom przełożonego. Zgłębiając tajemnice realizacji wielkich projektów infrastrukturalnych, poznaje świat, w którym karty rozdają potężne międzynarodowe konsorcja, skorumpowani inwestorzy i dyplomaci, chciwość popycha do zbrodni, a uczciwy człowiek staje się bezwolnym pionkiem. Zobacz, jak uczyć się języka czytając kryminały!

The Chinese Puzzle to wyjątkowa książka do nauki języka angielskiego łącząca lekturę wciągającej historii kryminalnej oraz doskonalenie umiejętności językowych za pomocą różnorodnych ćwiczeń. Podczas czytania opowieści poznasz współczesne angielskie słownictwo i konstrukcje leksykalno-gramatyczne w kontekście oraz udoskonalisz umiejętność czytania ze zrozumieniem. Przekonaj się, że nauka języka obcego może być przyjemnością, której nie sposób się oprzeć!

Angielski Kryminał z ćwiczeniami:
- trzymająca w napięciu fabuła
- tłumaczenie nowych słówek i zwrotów na marginesach – sprawdzasz znaczenie nie odrywając się od książki
- współczesne angielskie słownictwo na poziomie średnio zaawansowanym i zaawansowanym (B2-C1)
- 80 urozmaiconych ćwiczeń leksykalno-gramatycznych i na rozumienie treści
- klucz odpowiedzi oraz praktyczny słowniczek angielsko-polski

 

  • ISBN: 978-83-7788-758-5
  • Stron: 192
  • Zawartość: Książka
Przeczytaj 0 opinie na temat tego produktu.

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć