Poziom: A2-B1
Angielski KRYMINAŁ z ćwiczeniami + audiobook Tomorrow Never Knows NOWE WYDANIE
Produkt chwilowo niedostępny

Angielski KRYMINAŁ z ćwiczeniami + audiobook Tomorrow Never Knows NOWE WYDANIE

Ucz się angielskiego - słuchaj kryminałów!

ISBN: 978-83-7788-613-7
Data wydania: sierpień 2015
Stron: 176

Opis

Senne, nadmorskie miasteczko u południowych wybrzeży Wielkiej Brytanii. Bezdomny Mark Thompson spostrzega w jednym z domów uchylone drzwi. W środku znajduje leżące na podłodze ciało starszego mężczyzny. Nie wie, że z okien sąsiedniego domu obserwuje go Terry Benham, który zawiadamia policję… Badający sprawę detektywi Bell i Pearce ze zdumieniem odkrywają targane namiętnościami losy niepozornych mieszkańców Eastbourne. Zobacz, jak uczyć się języka czytając kryminały!
"Tomorrow never knows" to wyjątkowy audiobook łączący powieść kryminalną z nauką języka angielskiego ze słuchu. Z książką poznajesz współczesne angielskie słownictwo, a dzięki nagraniom profesjonalnego lektora ćwiczysz rozumienie ze słuchu i uczysz się poprawnej wymowy. Dodatkowo książkę uzupełniono licznymi ćwiczeniami wraz z kluczem odpowiedzi oraz praktycznym słowniczkiem. Audiobook przeznaczony jest dla osób posługujących się językiem angielskim na poziomie początkującym i średnio zaawansowanym (poziom A2-B1).

Angielski KRYMINAŁ z ćwiczeniami + audiobook Tomorrow Never Knows NOWE WYDANIE - angielskie słownictwo naukaAngielski z kryminałem – zabójczo wciągający!

-współczesne angielskie słownictwo na poziomie podstawowym i średnio zaawansowanym (A2-B1)
- ponad 80 urozmaiconych ćwiczeń leksykalno-gramatycznych
- tłumaczenie nowych słówek na marginesie
- klucz odpowiedzi oraz praktyczny słowniczek angielsko-polski


Na płycie CD znajduje się 2 godz. 30 minut nagrań MP3 w wykonaniu native speakera.

 

Przykładowe ekrany i nagrania

 

Opinie

+ Dodaj opinię
Przeczytaj 5 opinii na temat tego produktu.

Polecam czytanie kryminałów

Czasami trochę słuchałem, czasami trochę czytałem, czasami nawet uzupełniałem ćwiczenia... W każdym razie poznałem cały kryminał i było fajnie, jak na czterdziestolatka, który próbuje cały czas polepszać swoje narzędzie pracy - angielski... Zamówiłem dwa następne kryminały. Może znowu wykombinuję trochę czasu... Zdecydowanie polecam.

- , 2018-09-08

Bardzo dobra i ciekawa metoda uczenia się języka obcego. Słownictwo dopasowane do poziomu. Treść wciągająca.
Jedyna rzecz która mi przeszkadza to, że w bocznym słowniczku na każdej stronie znaczenie po polsku jest tak cienką czcionką, że mam trudności w ich odczytaniu

- , 2016-01-19

Tommorow never knows została napisana z myślą o czytelnikach znających język angielski na poziomie podstawowym [A2-B1]. Słownictwo nie jest za trudne, natomiast zostało bardzo dobrze urozmaicone licznymi niuansami znaczeniowymi oraz - co naprawdę się przydaje - powszechnymi kolokwializmami. Dzięki temu czytelnik pozna i utrwali angielskie słownictwo oraz gramatykę.

Lecz to nie tylko książka (licząca sobie 176 stron), ale także audiobook w pakiecie (2 godz. 30 min) czytany przez native speakera. Głównemu tekstowi towarzyszą różnorodne ćwiczenia leksykalno-gramtyczne, m.in. łączenie synonimów lub antonimów, uzupełnianie zdań oraz zdania sprawdzające rozumienie tekstu. Dzięki lekturze czytelnik pozna słownictwo w kontekście, a więc w sposób najbardziej sprzyjający zapamiętywaniu.

Rozdziały są krótkie, co ułatwia zrozumienie fabuły oraz opanowanie stworzonych w ten sposób niewielkich porcji materiału. Książkę zamyka klucz odpowiedzi, w którym można sprawdzić rozwiązania ćwiczeń oraz słowniczek angielsko-polski, zawierający tłumaczenia blisko 800 słów i wyrażeń!

Czego by chcieć więcej? Jeżeli Waszym marzeniem bądź czystą ambicją jest czytanie wielkich powieści w oryginalne (chyba, że tylko ja mam podobne cele), najnowsza pozycja wydawnictwa Edgard, czyli Angielski z kryminałem, to najlepszy start ku tej ciężkiej przeprawie. Z mojej strony mogę jedynie zachęcać do zakupu Tomorrow never knows!

- , 2015-12-16

świetna forma i treść

- , 2015-11-06

Bardzo fajna - bardzo dobrze przygotowana książka oraz płyta cd, ponad 70 czytanek z ćwiczeniami, polecam tym bardziej, że cena nie jest wygórowana. WARTO

- , 2015-10-19

Inne tego autora

Podziel się ze znajomymi