Zajrzyj do książki

Poziomy:

  • A2
  • B1

Nauczysz się:

Angielski KRYMINAŁ z ćwiczeniami + audiobook Tomorrow Never Knows NOWE WYDANIE

Ucz się angielskiego - słuchaj kryminałów!

  • ISBN: 978-83-7788-613-7
  • Data wydania: sierpień 2015
  • Stron: 176
  • Zawartość: Książka , Mp3 , Płyta CD
28,48 zł

Opis

Senne, nadmorskie miasteczko u południowych wybrzeży Wielkiej Brytanii. Bezdomny Mark Thompson spostrzega w jednym z domów uchylone drzwi. W środku znajduje leżące na podłodze ciało starszego mężczyzny. Nie wie, że z okien sąsiedniego domu obserwuje go Terry Benham, który zawiadamia policję… Badający sprawę detektywi Bell i Pearce ze zdumieniem odkrywają targane namiętnościami losy niepozornych mieszkańców Eastbourne. Zobacz, jak uczyć się języka czytając kryminały!
"Tomorrow never knows" to wyjątkowy audiobook łączący powieść kryminalną z nauką języka angielskiego ze słuchu. Z książką poznajesz współczesne angielskie słownictwo, a dzięki nagraniom profesjonalnego lektora ćwiczysz rozumienie ze słuchu i uczysz się poprawnej wymowy. Dodatkowo książkę uzupełniono licznymi ćwiczeniami wraz z kluczem odpowiedzi oraz praktycznym słowniczkiem. Audiobook przeznaczony jest dla osób posługujących się językiem angielskim na poziomie początkującym i średnio zaawansowanym (poziom A2-B1).

Angielski KRYMINAŁ z ćwiczeniami + audiobook Tomorrow Never Knows NOWE WYDANIE - angielskie słownictwo naukaAngielski z kryminałem – zabójczo wciągający!

-współczesne angielskie słownictwo na poziomie podstawowym i średnio zaawansowanym (A2-B1)
- ponad 80 urozmaiconych ćwiczeń leksykalno-gramatycznych
- tłumaczenie nowych słówek na marginesie
- klucz odpowiedzi oraz praktyczny słowniczek angielsko-polski


Na płycie CD znajduje się 2 godz. 30 minut nagrań MP3 w wykonaniu native speakera.

 

Przykładowe ekrany i nagrania

 

Przeczytaj 7 opinii na temat tego produktu.
Podziel się ze znajomymi

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć