Poziom: B1-B2
Angielski nie gryzie! dla średnio zaawansowanych  (Książka + CD Audio)

Angielski nie gryzie! dla średnio zaawansowanych (Książka + CD Audio)

Unikalna metoda aktywnej nauki

ISBN: 978-83-7788-573-4
Data wydania: sierpień 2015
Stron: 200

Opis

Unikalny kurs do samodzielnej, aktywnej nauki języka angielskiego dla wszystkich, którzy chcą rozwinąć znajomość języka na poziomie średnio zaawansowanym (B1-B2).

Książka opiera się na unikalnej metodzie aktywnej nauki, która dzięki licznym ćwiczeniom trenuje wszystkie kompetencje językowe: znajomość słownictwa (także potocznego), trudniejszych konstrukcji gramatycznych oraz czytanie i rozumienie ze słuchu.

W 14 rozdziałach tematycznych znajdziesz ciekawe teksty, przystępnie wyjaśnioną gramatykę, dialogi i scenki sytuacyjne, porcję słówek, liczne ćwiczenia leksykalne i gramatyczne, a także interesujące informacje o krajach anglojęzycznych. Na końcu każdego rozdziału umieszczono praktyczny słowniczek. Książkę zamyka dodatkowy rozdział podsumowujący z 14 tekstami, poświęcony w szczególności rozwijaniu umiejętności rozumienia tekstu czytanego i rozumienia ze słuchu.

Dołączona do kursu płyta CD Audio zawiera nagrania w wykonaniu profesjonalnych lektorów. Znajdują się na niej teksty otwierające każdy z rozdziałów, ciekawostki o krajach anglojęzycznych oraz wszystkie teksty z rozdziału podsumowującego.

Kontynuacja bestsellera Angielski nie gryzie!
- poznajesz niezbędne słownictwo
- trenujesz znajomość gramatyki
- rozwiązujesz różnorodne ćwiczenia
- doskonalisz rozumienie ze słuchu
- uczysz się konstruować wypowiedzi pisemne

 

Przykładowe ekrany i nagrania

 

Opinie

+ Dodaj opinię
Przeczytaj 2 opinie na temat tego produktu.

Ciekawa

Właśnie ją skończyłem i polecam wszystkim, którzy zetknęli się już jako tako z angielskim. Trochę gramatyki trochę zwrotów. Zawsze coś w głowie pozostanie.

- , 2018-07-12

Bardzo ciekawa książka

Uważam, że książka jest świetna do nauki angielskiego na własną rękę. Mamy zarówno teksty, słownictwo, gramtykę, komunikację jak i pisanie. Jedyne, czego mi tutaj brakuje to ćwiczenie umiejętności słuchania, bo na płycie są nagrania zamieszczonych w tym tomie tekstów. Mimo wszystko, treści zawarte w podręczniku są warte nauczenia lub utrwalenia.

- , 2018-02-06
Podziel się ze znajomymi