Poziom: B1-B2
Angielski KRYMINAŁ z ćwiczeniami + audiobook Cold Little Hand

Angielski KRYMINAŁ z ćwiczeniami + audiobook Cold Little Hand

-60%

Ucz się angielskiego - słuchaj kryminałów!

ISBN: 978-83-7788-448-5
Data wydania: sierpień 2014
Stron: 168

Opis

Współczesny Londyn. Harper, tajny agent działający na zlecenie Interpolu podejmuje się misji rozpracowania kartelu handlarzy książek. Książek niezwykłych - białych kruków wartych miliony. Biznes opanowany jest przez przestępców, jugosłowiańskich zbrodniarzy wojennych i ich brytyjskich pomocników. Aby kontynuować śledztwo Harper musi wyjechać do byłej Jugosławii...

„Cold Little Hand” to wyjątkowy audiobook łączący powieść kryminalną z nauką języka angielskiego ze słuchu. Z książką poznajesz współczesne angielskie słownictwo, zaś dzięki nagraniom profesjonalnego lektora ćwiczysz rozumienie ze słuchu i uczysz się poprawnej wymowy. Dodatkowo książkę uzupełniono licznymi ćwiczeniami wraz z kluczem odpowiedzi oraz praktycznym słowniczkiem. Audiobook przeznaczony jest dla osób posługujących się językiem angielskim na poziomie średnio zaawansowanym (poziom B1-B2)

Angielski KRYMINAŁ z ćwiczeniami + audiobook Cold Little Hand - nauka angielskiegoNa płycie CD znajduje się 150 minut nagrań profesjonalnego lektora w formacie MP3.

 

Przykładowe ekrany i nagrania

 

Opinie

+ Dodaj opinię
Przeczytaj 4 opinie na temat tego produktu.

Jestem bardzo zadowolona z książki. Bardzo wciąga, trzyma w napięciu. Nie można się doczekać co będzie dalej. Dla mnie jest to świetny sposób na naukę słówek,gramatyki. Normalnie trzeba uczyć się gramatyki z nudnych podręczników, a dzięki wydawnictwu Edgard uczymy się z kontekstu, co pomaga w zapamiętywaniu. Jak dla mnie wszystko jest na plus: format książki, którą możemy zmieścić w torebe, dużo ćwiczeń oraz wyjaśnienia trudniejszych słówek. Naprawdę warto za tak przystępną cenę.

- , 2015-03-23

Fantastycznie ! Poćwiczę i słuchanie, i czytanie ze zrozumieniem. ;)

- , 2014-10-23

Bardzo dobry materiał do nauki i osłuchania się z językiem. Naprawdę polecam,

- , 2014-09-30

No w końcu! Widzę, że wydawnictwo słucha swoich czytelników i dołączyło mp3 do kryminału i nawet nie podnieśli ceny. Bardzo się cieszę i brawa dla wydawnictwa :)!!!

- , 2014-09-19

Inne tego autora

Podziel się ze znajomymi