Poziom: B1-B2
Angielski KRYMINAŁ z ćwiczeniami Cold Little Hand

Angielski KRYMINAŁ z ćwiczeniami Cold Little Hand

-60%

Angielski z kryminałem – zabójczo wciągający!

ISBN: 978-83-7788-229-0
Data wydania: kwiecień 2013
Stron: 168

Opis


Mroczny klimat współczesnego Londynu, towar wart miliony, tajny agent Interpolu, mafijne powiązania polityków ze światem przestępczym, tajemnicza piękność oraz zaskakujące zakończenie - „Cold Little Hand” to wyjątkowa książka do nauki angielskiego. Dzięki lekturze wciągającej kryminalnej historii połączysz naukę z przyjemnością czytania, a przy okazji: poznasz współczesne angielskie słownictwo, utrwalisz poprawne konstrukcje leksykalno-gramatyczne i przekonasz się, że nauka języka obcego może być przyjemnością, której nie sposób się oprzeć! Zobacz, jak uczyć się języka czytając kryminały!

Nauka angielskiego z kryminałem pozwala na kontakt z żywym literackim językiem, tekst uzupełniono tłumaczeniami trudniejszych słówek, zamieszczono liczne ćwiczenia wraz z kluczem odpowiedzi oraz praktyczny słowniczek. Materiał przeznaczono dla użytkowników posługujących się językiem angielskim na poziomie podstawowym i średnio zaawansowanym (poziom B1-B2).


Angielski Kryminał z ćwiczeniami to:
- nauka współczesnego angielskiego słownictwa
- ponad 60 urozmaiconych ćwiczeń leksykalno-gramatycznych
- na marginesach tłumaczenia trudniejszych słówek
- klucz odpowiedzi oraz praktyczny słowniczek angielsko-polski

 

Zobacz film

 

Opinie

+ Dodaj opinię
Przeczytaj 12 opinii na temat tego produktu.

Przesyłkę otrzymałam z czego niezmiernie się cieszę. Uważam iż nauka angielskiego poprzez czytanie to świetne rozwiązanie! Warto oderwać się od znudzonego już podręcznika do nauki i sięgnąć po coś innego, przekazanego w tak ciekawy i przystępny sposób. Idealny sposób nauki dla \"bookworm\" i nie tylko!

- , 2016-02-04

Serdecznie zapraszam wszystkich do lektury recenzji: http://woofla.pl/angielski-z-kryminalem-wyznania-jezykowej-monogamistki/

Adriana Oniszk
zespół redakcyjny Woofla.pl

- , 2015-11-06

Polecam!!!

- , 2015-10-05

Gorąco polecam :) Taki sposób nauki naprawdę wciąga!

- , 2014-05-12

Mam nadzieję, że wydawnictwo zdecyduje się na kryminały bądź po prostu zwykłe powieści w języku hiszpański, niemieckim i włoskim od A1-C2 :)

- , 2013-12-03

Dawniej za wydawnictwen Edgard nie przepadałem. Uważałem te książki za dosyć słabe i nudne, jednak już od jakiegoś czasu moje podejście diametralnie się zmieniło. Zacząłem od Wielkiej gramatyki, która jest genialna, później przyszedł czas na całą serie \"Najważniejsze...\", która mnie nie zawiodła. Teraz sięgnąłem po kryminał. Ciekawy tekst, dużo ćwiczeń, trudniejsze słówka wytłumaczone. A do tego ten format - całkiem poręczny aby zabrać go ze sobą do autobusu!

- , 2013-10-28

Bardzo dobry pomysł ze słówkami na marginesach. Ułatwia mi to czytanie w środkach lokomocji. Wypełnianie ćwiczeń po każdym rozdziale, utrwala poznany materiał, a zaglądnięcie do klucza wprowadza mnie w dobry lub gorszy nastrój :)

- , 2013-09-16

Tego jeszcze nie było. Przynajmniej ja nigdy nie miałam okazji, aby uczyć się angielskiego w takiej formie. Owszem można by wziąć pierwszą lepszą powieść w języku angielskim i zaznaczać słówka, których nie znamy, ale byłoby z tym strasznie dużo pracy. Nie mielibyśmy także okazji, aby potrenować za pomocą specjalnie dobranych do tekstu ćwiczeń.

\"Cold little hand\" to jedna z książek większego cyklu, który zostaje wydawany przez mój ulubiony Edgard. Niewielkich rozmiarów (mieszcząca się w damskiej torebce) książeczka to połączenie przyjemnego czytania, trzymającego w napięciu kryminału oraz nauki języka angielskiego na poziomie B1-B2 (średnio zaawansowany). Jak wygląda zatem nauka z tą książką?

37 rozdziałów tworzy całkiem zgrabnie i interesująco napisany kryminał (oczywiście w języku angielskim). W każdym rozdziale znajduje się tekst kryminału wraz z wytłuszczonymi słowami do nauki. Zazwyczaj tekst ten ma długość dwóch stron. Po nim przechodzimy do ćwiczeń - krzyżówek, uzupełnianek, tabelek, łączenia synonimów i antonimów, tworzenia zdań z nowymi słówkami czy podawania definicji. Tym samym, na bieżąco ćwiczymy nowo poznane wyrazy.

Aby ułatwić czytelnikowi naukę, na marginesach książki znajdują się wszystkie słówka wraz z tłumaczeniem. I tak przy każdym rozdziale. Na końcu książki umieszczony został słowniczek oraz odpowiedzi do wszystkich ćwiczeń. Według mnie świetna metoda nauki języka angielskiego, pozwalająca nie tylko na opanowanie nowego słownictwa, ale i na wykształcenie w nas szybkiego czytania w obcym języku.

Po cichu liczę na to, że Edgard zdecyduje się na wydanie podobnych książek w innych językach. Marzy mi się hiszpański albo japoński! Może kryminały nie są moim ulubionym gatunkiem literackim, lecz z pewnością pomysł połączenia go z aktywną nauką to strzał w 10!

- , 2013-08-30

zdecydowanie ułatwia zapamiętywanie dopiero co poznanego słownictwa

- , 2013-08-01

Świetne, wielka szkoda, że dostępne tylko w wersji angielskiej. Mam nadzieje na coś takiego po niemiecku.

- , 2013-07-25

Świetny pomysł, historyjki wciągają i trzeba dużo silnej woli, żeby zatrzymywać się przy ćwiczeniach po każdym rozdziale.

- , 2013-07-17

Angielski KRYMINAŁ z ćwiczeniami to bardzo wartościowa pozycja dla osób uczących się języka. Charakteryzuje ją ciekawy tekst, który, co istotne, nie zawiera zbyt wielu trudnych zwrotów i dużej ilości wyrazów koniecznych do przetłumaczenia przez czytelnika, co powoduje, że można szybciej zapamiętać nieznane zwroty i słowa. Ważne jest również to, że zawiera ćwiczenia, które pomagają w utrwaleniu nowej wiedzy. Poza tym, korzystna jest cena książki. Polecam. Na pewno będę kupował dalsze pozycje z tej serii.

- , 2013-05-08

Inne tego autora

Podziel się ze znajomymi