Edgard jezykiobce.pl Samosedno poradniki
Znajdź w sklepie:
Wybierz język:
  angielski
  amerykański
  dla dzieci
  arabski
  chiński
  chorwacki
  czeski
  duński
  fiński
  francuski
  grecki
  hebrajski
  hiszpański
  japoński
  koreański
  łaciński
  niderlandzki
  niemiecki
  norweski
  portugalski
  rosyjski
  słowacki
  szwedzki
  turecki
  ukraiński
  węgierski
  włoski
  polish for foreigners


Nasz e-sklep na 7 m-cu w rankingu Money.pl i Wprost!

Kontakt

Edgard
ul. Belgijska 11
02-511 Warszawa
tel: 022 853-11-38
4311701


Angielski
Mówisz i rozumiesz


Multimedialny kurs dla początkujących - nauka słów i zwrotów, wymowa i rozumienie ze słuchu, słownik, dialogi, gramatyka.


O programie
Przykładowe ekrany
Pobierz wersję demo (38MB)

 
cena: 49.90 zł
 
Poziom: A1 - A2

O programie

Angielski - Mówisz i rozumiesz to multimedialny kurs dla osób początkujących i zaczynających naukę oraz tych, które chciałyby szybko przypomnieć sobie podstawy języka angielskiego. Program skutecznie uczy 1500 najważniejszych słów i zwrotów, krok po kroku objaśnia podstawy i tłumaczy najważniejsze zagadnienia gramatyczne. Specjalnie opracowane ćwiczenia oraz graficzny analizator wymowy doskonalą mówienie i kształcą rozumienie ze słuchu. Szybko zaczniesz mówić i rozumieć cudzoziemców!

W serii Mówisz i rozumiesz: Niemiecki, Włoski, Hiszpański, Francuski, Rosyjski.

Prezentacja programu Mówisz i rozumiesz

Angielski - Mówisz i rozumiesz to:
  • 750 ćwiczeń w 30 różnych typach
  • praktyczne rozmówki
  • gramatyka z ćwiczeniami
  • w pełni polski interfejs
  • nagrania wyłącznie native speakerów
  • 1500 słówek i zwrotów
  • tłumaczenia na polski
  • nauka wymowy i rozumienia ze słuchu
  • słownik 5000 haseł

Lekcje wstępne
Specjalnie opracowane lekcje wstępne uczą podstaw języka angielskiego (alfabet, zwroty grzecznościowe, liczby, kolory) oraz w przejrzysty sposób prezentują najważniejsze zagadnienia gramatyczne, niezbędne do porozumiewania się. Stawiaj z nami pierwsze kroki w nauce języka angielskiego!

1500 słówek i zwrotów
Program wszechstronnie uczy 1500 najpotrzebniejszych słów i wyrażeń dotyczących podróży, pracy, zdrowia, zakupów, spędzania czasu wolnego... Program zawiera także wygodny w użyciu Słownik obejmujących 5000 haseł.

Praktyczne rozmówki
Na podstawie interesujących dialogów poznasz zwroty przydatne w typowych życiowych sytuacjach: rezerwacja miejsca w hotelu, rozmowa o pracę, zakupy, wizyta u lekarza i inne. Specjalnie opracowane ćwiczenia skutecznie przełamują opór przed mówieniem w obcym języku.

Gramatyka w pigułce!
Po opanowaniu podstaw języka warto poznać najważniejsze zagadnienia gramatyczne. Zawarty w programie Podręcznik w przystępny sposób tłumaczy reguły, a urozmaicone ćwiczenia uczą ich stosowania w praktyce.

Mówisz....
Możliwość nagrywania oraz graficzny analizator wymowy pozwalają doskonalić akcent i wymowę. Dzięki interaktywnym dialogom, w których możesz wcielić się w wybraną przez siebie rolę, zaczniesz mówić po angielsku!

...i rozumiesz!
Liczne nagrania w wykonaniu wyłącznie native speakerów oraz specjalne ćwiczenia kształcące rozumienie ze słuchu sprawią, że będziesz świetnie rozumieć cudzoziemców!

Indywidualne konta i kontrola wyników
Dzięki indywidualnym kontom Użytkownika z programu mogą korzystać wszyscy członkowie rodziny. Rozbudowanie statystyki pozwalają w każdym momencie sprawdzić postępy w nauce.


Program uczy na poziomie A1 i A2 według klasyfikacji Rady Europy.

Doskonałym rozwinięciem nauki z programem Angielski - Mówisz i rozumiesz jest kurs na płycie Audio CD Angielski Kurs podstawowy - do słuchania w domu, w podróży, w drodze do pracy... w każdej wolnej chwili!

Kurs Mówisz i rozumiesz jest nową, rozbudowaną wersją programu Angielski w pigułce 3.0.


Przykładowe ekrany