Poziom: A1-A2
Włoski nie gryzie! + CD - Nowa Edycja (Książka + CD Audio)

Włoski nie gryzie! + CD - Nowa Edycja (Książka + CD Audio)

-20%

Innowacyjny kurs od podstaw. Aktywna nauka słownictwa i gramatyki za pomocą ćwiczeń

ISBN: 978-83-7788-208-5
Stron: 160

Opis

WŁOSKI nie gryzie! to kurs, z którym:
- aktywnie uczysz się języka od podstaw,
- przyjemnie poznajesz użyteczne słownictwo,
- praktycznie trenujesz znajomość gramatyki,
- uczysz się gotowych zwrotów konwersacyjnych,
- ćwiczysz wymowę, dzięki nagraniom na płycie CD Audio,
- poznajesz współczesny, codzienny język włoski.

Kurs przeznaczony jest zarówno dla uczniów, jak i dorosłych samouków dopiero zaczynających naukę, którzy chcą łatwo i przyjemnie opanować podstawy języka włoskiego na poziomie komunikacyjnym.

Książka (160 str.) opiera się na niezwykle atrakcyjnej metodzie aktywnej nauki języka poprzez rozwiązywanie różnorodnych ćwiczeń. W rozdziałach tematycznych znajdziesz: blisko 100 najpopularniejszych zagadnień, krótkie dialogi lub teksty z polskim tłumaczeniem, gramatykę w pigułce, porcję niezbędnego słownictwa, ćwiczenia, ciekawostki o kulturze oraz specjalną sekcję Sprawdź się z zadaniami podsumowującymi. W każdej chwili masz dostęp do umieszczonych na marginesach praktycznych minisłowniczków, a dodatkowo na końcu książki znajdziesz podręczny zbiorczy słownik.

GRATIS płyta CD Audio z nagraniami profesjonalnych lektorów, która pomaga w nauce poprawnej wymowy i skutecznym zapamiętywaniu niezbędnych słów i zwrotów.

Odkryj unikalną metodę aktywnej nauki. Przekonaj się, że włoski nie gryzie!

Inne książki z serii Nie gryzie: angielski, japoński, duński, ukraiński, polski, portugalski, niderlandzki.

 

Przykładowe ekrany i nagrania

 

Opinie

+ Dodaj opinię
Przeczytaj 6 opinii na temat tego produktu.

Genialna!

Świetna książka!Polecam!

- , 2018-06-29

Świetny \"starter\" przed nauką na kursach (po co płacić za poziom A1, który możemy zrobić sami?). Idealne przypomnienie dla tych, którzy mieli długa przerwę w kontakcie z językiem włoskim.
Naprawdę dzięki tej książce bawię się językiem.

- , 2014-07-16

Naukę zacząłem tydzień temu, dziś skończyłem 2gi dział (z 13stu) i póki co jestem zadowolony. :) Polecam próbować oglądać włoskie programy TV online i filmy/seriale, nawet jeśli się za dużo nie zrozumie, to chociaż osłucha z językiem i z czasem zacznie wyłapywać coraz więcej z tego co się nauczyło np. z tej książki.

- , 2014-02-28

Super książka ! Dostałem ją jako prezent \"niespodzianka\" na gwiazdkę wraz z fiszkami w \"Włoski nie gryzie - pakiet\". Mi piace !

- , 2014-01-03

No, no.. Bardzo dobra książka do nauki gramatyki dla początkujących, ale nie ma tu wszystkiego od razu :) Po tej książce polecam \"Włoski dla Średnio zaawansowanych\", albo najlepiej http://www.wloski.ang.pl/. Jednak włoski nie gryzie na sam początek, potem inne rzeczy :)

- , 2013-09-23

Podręcznik spełnił moje oczekiwania, polecam wszystkim, nie tylko początkującym.

- , 2013-04-26
Podziel się ze znajomymi