Poziom: A1-A2
Węgierski Kurs podstawowy (Podręcznik + 2 x Audio CD)
Produkt chwilowo niedostępny

Węgierski Kurs podstawowy (Podręcznik + 2 x Audio CD)

Kurs dla początkujących - 1500 niezbędnych słów i zwrotów, gramatyka, ćwiczenia, dialogi

ISBN: 978-83-6041-558-0
Data wydania: styczeń 2008
Stron: 68

Opis

Kurs podstawowy (2xAudio CD) przeznaczony jest dla osób początkujących, zaczynających naukę węgierskiego oraz wszystkich którzy chcą nauczyć się podstaw tego języka. Kurs polecamy wyjeżdżającym do Węgier do pracy, na studia i w celach turystycznych.

Obejmuje 12 lekcji (144 minuty nagrań) uczących blisko 1500 najbardziej potrzebnych słów i zwrotów, np. pytanie o drogę, zakupy, restauracja, rozmowa o pracę, nagłe zdarzenia oraz podręcznik (68 s.) zawierający najważniejsze informacje gramatyczne, pełen zapis nagrań, ćwiczenia i tłumaczenia.
Na płytach, oprócz nauki słówek metodą powtarzania, znajdują się także dialogi oraz ćwiczenia utrwalające.

Z Audio Kursem szybko nauczysz porozumiewać się w języku węgierskim w praktycznych sytuacjach, osłuchasz się z jego brzmieniem oraz poznasz wymowę słówek. Unikalna metoda kursu pozwala na naukę nie tylko w domu, ale również podczas podróży, w samochodzie i w drodze do pracy. Spróbuj - efekty Cię zaskoczą!

Dodatkowo w książeczce (68 stron):
- przystępne wyjaśnienie najważniejszych zagadnień gramatycznych
- pełne teksty wszystkich nagrań i dialogów
- słowniczek do każdej lekcji
- odpowiedzi do ćwiczeń

 

 

Opinie

+ Dodaj opinię
Przeczytaj 2 opinie na temat tego produktu.

Super mega kurs!!
Z niecierpliwością czekam na kontynuację dla trochę bardziej zaawansowanych :)

- , 2015-09-17

Język jest bardzo trudny. Początkowo wydaje się, że powtórzenie za native speakerami jest wręcz niemożliwe, jednak po kilkukrotnym wysłuchaniu zaczyna się udawać :) Zdążyłem przerobić tylko połowę kursu przed wyjazdem na wakacje na Węgry i ku mojemu zdziwieniu rozumiałem dość dużo i potrafiłem zareagować w tych najprostszych sytuacjach przerabianych w kursie. Jeśli ktoś jest słuchowcem to będzie ok. Zabrakło mi tylko jakiś ćwiczeń na uzupełnianie luk, ale ogólna ocena produktu dobra :)

- , 2012-09-24
Podziel się ze znajomymi