Fiszki holenderski - język niderlandzki w zasięgu ręki | jezykiobce.pl

Fiszki mp3 niderlandzki

Jedną z najważniejszych wartości wynikających ze znajomości języka obcego jest możliwość uczestniczenia w kulturze danego kraju i czerpania z niej pełnymi garściami. Jednak nie tylko korzyści kulturowe są na wagę złota. Czasami w miejscu pracy wymagana jest znajomość innego języka oprócz angielskiego. W przypadku niderlandzkiego to niezwykle atrakcyjna umiejętność, która pozwala na zdobycie dobrej posady nie tylko w Polsce, ale również zagranicą. Holandia spodoba się osobom, które cenią wysoką jakość życia, porządek i dobrą organizację. Dlaczego jeszcze warto uczyć się niderlandzkiego oraz jaki sposób będzie najskuteczniejszy?

Fiszki mp3 – niderlandzki w zasięgu ręki

Znajomość niderlandzkiego nie tylko ułatwia komunikacje w Holandii i Belgii, ale również w wielu innych egzotycznych miejscach na świecie - na Arubie, Curaçao, Surinamie i RPA. Niderlandzki ma bardzo ciekawe brzmienie, które zdecydowanie przykuwa uwagę. Język może wydawać się bardzo trudny w nauce, jednak to nie do końca prawda. Jest w miarę prosty, jeżeli znamy angielski i niemiecki. Istnieje wiele metod nauki języka niderlandzkiego, a jedną z nich są fiszki mp3. Niderlandzki, jak każdy język wymaga systematyczności i zaangażowania, dlatego warto równocześnie wykorzystywać inne sposoby nauki np. fiszki drukowane, kursy, tradycyjne podręczniki i inne materiały dydaktyczne. W ofercie wydawnictwa EDGARD można znaleźć fiszki mp3 na różnych poziomach zaawansowania (od A1 do B2). Znając język niderlandzki na średnio zaawansowanym poziomie można bez problemu porozumieć się z obcokrajowcami, a nawet odbyć rozmowę o pracę.

Jakie umiejętności kształtują fiszki mp3 do niderlandzkiego?

Jedną z ważniejszych pozycji w ofercie wydawnictwa zajmują fiszki mp3. Niderlandzki to język, którego można się uczyć od podstaw za pomocą fiszek, poznając najważniejsze słowa i zdania podzielone na grupy tematyczne. Słuchając nagrań native speakerów nie tylko uczymy się nowych zwrotów, ale również oswajamy się z brzmieniem języka i akcentem. Dzięki powtarzaniu zdań utrwalamy wiedzę i poznajemy prawidłową wymowę. Jednak to nie wszystko. W programie znajdziemy przydatną wyszukiwarkę słówek i nauczymy się prawidłowej pisowni. Ponadto ćwiczenia testowe pozwalają opanować materiał i śledzić postępy. Dlaczego jeszcze warto postawić na fiszki mp3? Niderlandzki jest raczej niszowym językiem, któremu trzeba poświęcić szczególną uwagę. Dzięki fiszkom możemy z nim obcować w dowolnej chwili i oswajać z akcentem i brzmieniem.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć