fiszki mp3 hiszpański - ucz się słuchając native speakerów | jezykiobce.pl

Fiszki mp3 hiszpański

Zaraz po angielskim, hiszpański jest najpopularniejszym językiem wśród Polaków. Nic dziwnego, przyciąga nas hiszpańska i latynoska kultura oraz podróże po ciepłych krajach. Hiszpański może okazać się również przydatny w miejscu pracy, gdzie wymagana jest znajomość drugiego języka podczas rozmów z kontrahentami. Naukę możemy rozpocząć od podręczników, kursów, ale również od fiszek mp3. Dlaczego ta ostatnia metoda jest tak chętnie wybierana? Przede wszystkim szybko się nie znudzi dzięki bardzo atrakcyjnej formie, a do tego jest możliwość nauki w dowolnym miejscu i czasie.

Dlaczego warto postawić na fiszki mp3? Hiszpański bez tajemnic

Nauka hiszpańskiego nie jest trudna, musimy jedynie zadbać o systematyczność i znaleźć czas na poznawanie języka. W przypadku fiszek mp3 nie będzie to trudne, ponieważ możemy uczuć się hiszpańskiego w dowolnym momencie np. podczas porządków domowych lub w podróży. Nauka powinna być przyjemnością, dzięki czemu uzyskamy najlepsze efekty. Ponadto możemy traktować fiszki mp3 do hiszpańskiego jako uzupełnienie tradycyjnych fiszek lub podręczników. Wykorzystując różne metody poznajemy język lepiej i szybciej. Wysokiej jakości nagrania native speakerów rozwijają podstawowe umiejętności – wymowę i pisownię. Dzięki fiszkom aktywnie uczymy się języka z lektorem powtarzając usłyszane zwroty. Równie ważne na początku przygody z hiszpańskim jest nabycie akcentu i przełamanie bariery związanej z mówieniem. To wszystko są w stanie zapewnić fiszki mp3. Hiszpański nie jest trudy, a my nie musimy poświęcać wielu godzi w ciągu dnia na jego naukę. Ważna jest jedynie systematyczność i zaangażowanie.

Co zawierają zestawy fiszek?

Dostępne w ofercie wydawnictwa fiszki mp3 są na różnych poziomach zaawansowania. Z ich pomocą mogą uczyć się początkujące osoby, jak i te, które miały dłuższą przerwę w mówieniu. Fiszki mp3 podzielone są na kategorie tematyczne, dzięki czemu możemy rozwijać umiejętności językowe niemal w każdej sytuacji. Jest możliwość wygenerowania gotowej playlisty na tablet, smartfona, odtwarzacz mp3 oraz na komputer. W programie znajdują się również testy sprawdzające i utrwalające poznawaną wiedzę. Dzięki temu możemy z łatwością monitorować postępy w nauce. Fiszki nastawione są na trening wymowy, rozumienia ze słuchu i sprawdzanie poprawnej pisowni. Pozwalają na jeszcze lepsze zapamiętywanie słówek i zwrotów osobom, które chętnie uczą się ze słuchu, jak i wzrokowcom. Nawet kilkanaście minut dziennie z fiszkami może przynieść świetne efekty!


 

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć