fiszki mp3 czeski - poznawaj słownictwo i wymowę | jezykiobce.pl

Fiszki mp3 czeski

Czeski jest bardzo podobny do polskiego, dlatego między innymi z tego względu podejmujemy się nauki tego języka. Czasami jest wymagany w miejscu pracy, gdzie mamy do czynienia z czeskimi kontrahentami. Jednak nie tylko z tego względu chętnie poznajemy ten język. Dzięki wyznaczeniu sobie takiego zadania rozwijamy umysł, chętniej podróżujemy do tego pięknego kraju, a co równie ważne – dobrze się bawimy! Mimo, że w języku czeskim występują podobne słowa, mogą mieć zupełnie inne znaczenie, co często bywa bardzo zabawne i umilamy sobie czas. Dlaczego jeszcze warto uczyć się czeskiego? W jaki sposób fiszki mp3 pomogą nam w poznawaniu tego języka?

Dlaczego warto sięgnąć po fiszki mp3 po czesku?

Chyba każdy z nas wie, czym są fiszki. Niegdyś występowały tylko w wersji drukowanej. Opatrzone są kolorowymi grafikami, które również wpływają na proces zapamiętywania. Stanowią doskonałe narzędzie do nauki dla wzrokowców. Idąc z duchem czasów powstały fiszki mp3. Czeski to jeden z języków, których można uczyć się tą metodą. Zarówno fiszki drukowane, jak i w postaci nagrań są doskonałym uzupełnieniem tradycyjnych podręczników. Ponadto fiszki mp3 po czesku dają możliwość opanowania słownictwa z 19 grup tematycznych, a dzięki znajomości najważniejszych słów i zdań będziemy w stanie bez problemu porozumieć się w języku czeskim. Prawidłową pisownię można sprawdzić za pomocą funkcji karaoke, a utrwalić wiedzę dzięki ćwiczeniom testowym. Od tej pory nie mamy wymówek związanych z brakiem czasu. Języka można uczyć się wszędzie!

Fiszki mp3 – czeski bez barier

Często nauka w szkole lub na kursie wiąże się z poznawaniem gramatyki, a konwersacje są pomijane. Z tego względu wiele osób ma barierę przed mówieniem w obcym języku. Fiszki mp3 potrafią rozwiązać ten problem. Dzięki nim możemy głośno powtarzać usłyszane słowa i zwroty, ale również poznawać prawidłową pisownię. Ta forma nauki z pewnością szybko się nie znudzi, jak to bywa czasami w przypadku tradycyjnych podręczników. Z fiszek mp3 możemy korzystać praktycznie w każdym miejscu, o ile będziemy mogli pozwolić sobie na powtarzanie zasłyszanych słówek i zdań. Dobrym momentem na naukę jest nawet robienie porządków domowych lub spacer. Nawet jadąc do Czech samochodem możemy uczyć się nowych zwrotów, dotyczących np. zakwaterowania w hotelu, zamawiania posiłku w restauracji czy ewentualnych sytuacji awaryjnych na terenie tego kraju. Znając podstawy czeskiego będziemy mieli również doskonałą okazję, by odbyć rozmowę z Czechem – z pewnością doceni starania i nauczy nas czegoś nowego.            


 

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć