Fiszki rosyjski - sprawdzona metoda nauki słówek | jezykiobce.pl

Fiszki rosyjski

Język rosyjski, który przez lata ze względów politycznych stanowił najpopularniejszy język obcy w Polsce, obecnie stracił nieco na znaczeniu, co nie znaczy że zupełnie zrezygnowano z jego nauki. Może okazać się atutem na rynku pracy, bramą do interesujące i rosyjskiej kultury, a jednocześnie ułatwiać podróże na wschód, Kaukaz czy do Azji Środkowej. Rosyjskiego można uczyć się samodzielnie i skutecznie, pod warunkiem że wykorzystujemy odpowiednie materiały dydaktyczne, między innymi dostępne w naszej ofercie fiszki. Rosyjski jest w gruncie rzeczy dość podobny do języka polskiego, jednak na początku barierę stanowić może pisownia, tym bardziej Warto sięgnąć właśnie po fiszki.

Dlaczego warto uczyć się języka rosyjskiego?

Istnieje wiele powodów dla których warto rozważyć naukę języka rosyjskiego. Jego znajomość Wciąż może być sporym atutem na rynku pracy, zwłaszcza w przedsiębiorstwach, które współpracują z partnerami z Europy Wschodniej i innych regionów, w których rosyjski jest popularny. Z pewnością również czytanie Dostojewskiego czy Puszkina w oryginale należy do przyjemności. Rosyjski może być bardzo przydatny przedsiębiorcom eksportujących swoje towary na wschód, a także podróżnikom, którzy przychylnym okiem patrzą właśnie na ten kierunek. W końcu język rosyjski wciąż jest dobrze znany, a często także powszechnie używane w kilkunastu krajach byłego Związku Radzieckiego.

Fiszki jako skuteczna metoda nauki

Na rozpoczęcie przygody z językiem rosyjskim jednym z dobrych rozwiązań będą właśnie fiszki. Rosyjski pod wieloma względami jest zbliżony do języka polskiego, więc jego nauka nie jest trudna, jednak początkowo wyzwanie stanowi opanowanie cyrylicy. Fiszki zawierające pojedyncze słówka i zwroty to dodatkowo sposób na opanowanie rosyjskiej pisowni. Ponadto drukowane kartoniki należą z pewnością do najbardziej podręcznych materiałów dydaktycznych, których korzystać możemy w każdej wolnej chwili, ponieważ nierzadko mieszczą się w kieszeni.

Fiszki - rosyjski bez tajemnic

W naszej ofercie znajdują się bardzo zróżnicowane fiszki. Rosyjski należy w naszym kraju do najbardziej popularnych języków obcych, dlatego nie mogło tu zabraknąć także zestawów służących do nauki tego języka. przy ich pomocy można nauczyć się podstawowych słów i zwrotów, które ułatwią początkową komunikację z użytkownikami języka rosyjskiego. W niektórych zestawach znajdują się także programy na płytach CD i nagrania audio, które pozwalają zapoznać się także z zasadami prawidłowej rosyjskiej wymowy. Fiszki zostały uszeregowane w użyteczny sposób logiczny kategorię tematyczne. Udowadniają one, że nauka języka rosyjskiego może przebiegać sprawnie i przyjemnie.

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć