• -40%
-40%

Kieszonkowiec matematyczny Trzy po trzy (8+)

Wyjątkowa gra karciana do ćwiczenia szybkiego mnożenia!

  • ISBN: 978-83-6588-409-1
  • Data wydania: maj 2018
  • Wiek: 8+ lat
  • Liczba graczy: 2-8 graczy
  • Czas rozgrywki: 10-20 minut
14,63 zł
8,78 zł

 Daj się wciągnąć w ekscytującą rozgrywkę, a  tabliczkę mnożenia będziesz mieć w małym palcu!

 Kieszonkowiec matematyczny Trzy po trzy to wyjątkowa gra karciana do ćwiczenia tabliczki mnożenia dla  każdego fana nauki przez zabawę – mogą grać w nią dzieci już od 8. roku życia.

Kieszonkowiec składa się z jednej talii kart, za pomocą której można zagrać w aż 6 edukacyjnych gier towarzyskich: refleks, szeregowiec, blef, bingo, wariacja i snap. Do kart dołączona jest instrukcja, w której szczegółowo zostały wyjaśnione zasady wszystkich wariantów rozrywki. Intrygujące, a zarazem zabawne ilustracje rozbudzają wyobraźnię, a rozgrywka doskonale rozwija spostrzegawczość i zdolność łączenia poszczególnych elementów w pary.

Zobacz, jak grać w Kieszonkowce!

Kieszonkowiec matematyczny Trzy po trzy (8+)

Do współpracy przy Kieszonkowej serii zostali zaproszeni utalentowani polscy ilustratorzy –Trzy po trzy opracował graficznie Maciej Łazowski. Merytoryczną zawartością kieszonkowca zajęła się Patrycja Zakaszewska.

Wygodny format  kart sprawia, że talia zmieści się w kieszeni i sprawdzi w każdych okolicznościach – w domu, w podróży, czy w szkole.

Efekt uboczny grania: Pomnożysz szybciej niż Twój smartfon!

Wiek: 8+
Liczba graczy: 2-8 lat
Czas gry: 10-20 minut

 

Patronat

       http://mlodygiercownik.blog.pl/tag/mlody-giercownik/

Rozgrywka

 

Przeczytaj 2 opinie na temat tego produktu.
Podziel się ze znajomymi

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć