Poziomy:

  • A2
  • B1

Nauczysz się:

Włoski AKTYWNIE! Trening na 200 sposobów

Ćwicz, utrwalaj, zapamiętuj słówka i zwroty!

  • ISBN: 978-83-7788-970-1
  • Data wydania: lipiec 2017
  • Stron: 208
  • Zawartość: Książka
28,48 zł
17,09 zł

Opis

Włoski AKTYWNIE! to doskonały sposób na intensywny trening słownictwa i stosowania struktur leksykalno-gramatycznych w praktyce. Kurs przeznaczony jest dla osób znających podstawy i średnio zaawansowanych (poziom A2-B1). Zobacz zawartość książki

Ponad 200 różnorodnych ćwiczeń pomoże w poszerzeniu zasobu słów i utrwaleniu zdobytej wiedzy, będzie także świetną powtórką przed egzaminami. Aż 30 typów zadań - od prawda/fałsz przez wykreślanki do uzupełniania luk, wszystkie w kolorze - nie pozwoli ci się nudzić!

Włoski AKTYWNIE! Trening na 200 sposobów to doskonała pomoc w nauce języka włoskiego dla osób znających podstawy i średnio zaawansowanych. Pozwala poszerzyć i utrwalić słownictwo, przyswoić struktury leksykalno-gramatyczne i poznać język w praktyce!

14 rozdziałów przeprowadzi cię przez wszystkie najważniejsze tematy: od podróży przez dom po pracę i rozrywkę, dzięki czemu dowiesz się, jak zareagować i co powiedzieć w każdej sytuacji. Korzystanie z książki ułatwia dodatkowo wygodny słowniczek włosko-polski.

Włoski AKTYWNIE! to idealny trening, dzięki któremu:
- wzbogacisz swój zasób słownictwa
- poznasz włoskie idiomy i popularne powiedzenia, dzięki czemu lepiej zrozumiesz kulturę
- utrwalisz słowa i zwroty w kontekście, w sposób sprzyjający zapamiętywaniu

- nauka nie znudzi cię, dzięki kolorowym, atrakcyjnym ćwiczeniom
- zyskasz pewność siebie w rozmowach z Włochami!

 

Przeczytaj 2 opinie na temat tego produktu.
Podziel się ze znajomymi

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć