• -60%
-60%

Kapitan Nauka Pakiet Piszę i zmazuję Liczby (54 ścieralne karty + dodatkowe duże karty + mazak)

Nauka pisania liczb, dodawania i odejmowania

  • ISBN: 978-83-7788-443-0
28,48 zł
11,39 zł

Opis


Pakiet Piszę i zmazuję Liczby to:
- nauka pisania liczb, dodawania i odejmowania
- rozwijanie grafomotoryki poprzez rysowanie po śladzie
- ćwiczenie koncentracji i umiejętności logicznego myślenia
- 54 strony ścieralnych kart z ciekawymi zadaniami + duże karty z ekstra ćwiczeniami
- specjalny mazak ze ścierającą końcówką


Pakiet Piszę i zmazuję Liczby to wyjątkowy zestaw 54 stron ścieralnych kart do nauki liczb i działań matematycznych dla najmłodszych. Dzięki kartom dzieci uczą się podstawowych liczb, uzupełniają szlaczki oraz ćwiczą dodawanie i odejmowanie. Karty nadają się do wielokrotnego użytku, co pozwala ćwiczyć liczby tak często, aby dziecko mogło się ich bez trudu nauczyć. Na awersie karty znajduje się liczba oraz szlaczek do trenowania rączki. Na rewersie umieszczono przykładowe działanie oraz obrazki ułatwiające dziecku liczenie. Zabawa z pakietem to także ćwiczenie na koncentrację i spostrzegawczość.

Pakiet przeznaczony jest dla dzieci powyżej 4 roku życia, które dopiero zaczynają swoją przygodę z liczeniem, ale może być także z powodzeniem wykorzystywany przez starsze dzieci. Doskonale nadają się do samodzielnej pracy w domu, czy pod okiem nauczyciela w przedszkolu lub szkole.

 

Przeczytaj 0 opinie na temat tego produktu.
Podziel się ze znajomymi

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć