Poziom: A1-B1
Norweski Krok po kroku (2 x Książka + 5 x CD Audio + MP3)

Norweski Krok po kroku (2 x Książka + 5 x CD Audio + MP3)

-20%

Kurs do kompleksowej i skutecznej nauki języka norweskiego dla początkujących

ISBN: 978-83-6182-874-7
Data wydania: maj 2010
Stron: 252

Opis

Norweski Krok po kroku
- 6 godzin wysokiej jakości nagrań - tylko rodowici Norwedzy,
- współczesne dialogi i wyrażenia z tłumaczeniami,
- 3000 niezbędnych słów i zwrotów,
- przystępnie objaśniona gramatyka,
- ćwiczenia z odpowiedziami,
- różnorodne ciekawostki,

Norweski Krok po kroku to kurs do kompleksowej nauki języka norweskiego od poziomu początkującego do średnio zaawansowanego (A1-B1). Polecany jest osobom zaczynającym naukę oraz wszystkim, którzy chcą doskonalić językowe umiejętności, poszerzyć zasób słownictwa oraz poprawić wymowę.

W skład kursu wchodzą: dwie książki, pięć płyt audio z nagraniami praz płytę z nagraniami w formacie mp3.

Kurs uczy 3000 słów i zwrotów niezbędnych na co dzień, przystępnie objaśnia i utrwala najważniejsze zasady gramatyczne oraz uczy prowadzenia swobodnych rozmów z obcokrajowcami i rozumienia ze słuchu. Różnorodne ciekawostki urozmaicają naukę i zapoznają z obyczajami oraz kulturą Norwegii.

Książki (łącznie 252 str.) zawierają zestawy słówek, ciekawe dialogi, interesujące ćwiczenia utrwalające, 30 lekcji tematycznych, dodatkowe sekcje dla ambitnych, pełny zapis nagrań wraz z tłumaczeniami na język polski, ciekawostki, np. kulinarne zwyczaje Norwegów, pierwsi ludzie Północy, rodzina królewska. Część gramatyczna przystępnie wyjaśnia najważniejsze zagadnienia, m.in. czasy gramatyczne, czasowniki nieregularne, zasady wymowy i akcentowania.

Wysokiej jakości nagrania (ponad 6 godzin) na pięciu płytach audio pozwalają osłuchać się z językiem, poznać jego melodię oraz prawidłową wymowę. Słówka, zwroty oraz dialogi zostały udźwiękowione przez profesjonalnych lektorów. Specjalnie przygotowana szósta płyta zawiera wszystkie nagrania w formacie mp3.

Norweski Krok po kroku to unikalna i bardzo skuteczna forma poznawania języka - łączy naukę z podręcznikiem ze słuchaniem nagrań na płytach audio lub mp3. Pakiet polecamy do samodzielnej nauki w podróży, w domu, w samochodzie.

W skład pakietu wchodzą: Norweski Kurs podstawowy i Norweski Krok dalej.

 

 

Opinie

+ Dodaj opinię
Przeczytaj 7 opinii na temat tego produktu.

Świetny kurs. Na początek wystarczy. Prosiłbym o wydanie kursu z norweskiego ,,Profesor... Intensywny kurs\" lub ,,Słownictwo 6.0\"

- , 2016-04-28

Bardzo ciekawa i przejrzysta publikacja!!! Na sam początek wystarczy!!! idealne zwroty i dobre nagrania

- , 2013-05-24

Bardzo ciekawe wydanie, dla mnie początkującego wystarczająca publikacja.

- , 2012-05-08

bardzo dobrze

- , 2012-04-13

super

- , 2012-04-13

To było pierwsze spotkanie z językiem norweskim. Zależało mi na szybkiej, przyjemnej a przede wszystkim skutecznej nauce. W Norwegii obowiązują co prawda 2 odmiany języka: bokmål oraz nynorsk. Kurs uczy posługiwania się tym pierwszym, ponieważ posługuje się nim ponad 80% populacji.
Kurs składa się z 2 książek – kursu podstawowego oraz kursu, który rozwija nabyte wcześniej umiejętności zawilszymi zwrotami i trudniejszymi słówkami. Do kursu dołączonych jest aż 5 płyt CD z ponad 6 godzinnymi nagraniami oraz jedna płyta z nagraniami mp3, dzięki którym naukę możemy zabierać ze sobą wszędzie.
Całość przejrzysta, czytelna i przemyślana. Miło jest się uczyć języka z książki, którą przygotowali profesjonaliści. Nauka nowych słówek, wymowy i zasady gramatyki przychodziła mi z łatwością. Polecam wszystkim, którzy pokochali ten język i chcą poznać jego tajniki. Z niecierpliwością czekam na rozszerzenie oferty z języka norweskiego i innych krajów skandynawskich.

- , 2011-11-25

Świetny kurs! Czytelne, przejrzyste książki i bardzo dobre nagrania. To coś czego szukałam. Gorąco polecam!!!

- , 2010-09-10
Podziel się ze znajomymi