Poziom: A1-B1
Niemiecki Słownictwo dla początkujących (E-book)

Niemiecki Słownictwo dla początkujących (E-book)

Poznaj interesujące słówka, wyrażenia i przysłowia. Przygotuj się do egzaminów!

ISBN: 978-83-6041-587-0
Data wydania: sierpień 2008
Stron: 144

Opis

O Słownictwie dla początkujących
- nauka 1600 słów, wyrażeń, kolokacji i przysłów
- 28 uporządkowanych tematycznie rozdziałów
- indeks słów i zwrotów
- różnorodne ćwiczenia z kluczem odpowiedzi

Niemiecki Słownictwo dla początkujących to podręcznik, który umożliwia poznanie lub powtórkę 1600 słów, wyrażeń, kolokacji i idiomów na poziomie podstawowym i średnio zaawansowanym (A1-B1 wg klasyfikacji Rady Europy). Praca z książką opiera się na metodzie aktywnej nauki w oparciu o obszerny zbiór różnorodnych ćwiczeń.

Książka w formie e-booka adresowana jest do osób znających język niemiecki na poziomie podstawowym i średnio zaawansowanym, które chcą poszerzyć i uporządkować swój zasób słownictwa. Szczególnie polecana jest osobom przygotowującym się do egzaminu gimnazjalnego oraz matury z języka niemieckiego, a także do Zertifikat Deutsch.


Podręcznik koncentruje się na nauce i systematyzacji słownictwa z obszaru 28 najpopularniejszych praktycznych tematów. Ćwiczenia znajdujące się w książce utrwalają wiedzę dotyczącą przyimków, przyrostków czy kolokacji. Materiał zawarty w książce jest pomocny w trakcie powtórek przed egzaminami i testami.

W 28 rozdziałach tematycznych znajduje się wiele różnorodnych ćwiczeń, m.in. łączenie kolokacji w pary, szukanie ukrytych słów, dopasowywanie wyrazów do kategorii, wykreślanki, tłumaczenie, tworzenie słów, podpisywanie obrazków, uzupełnianie luk w tekście oraz dopisywanie końcówek wyrazów. W podręczniku znajduje się pełny klucz odpowiedzi, a dodatkowo tematyczny indeks słów i zwrotów użytych w danych rozdziałach.

 

Opinie

+ Dodaj opinię
Przeczytaj 4 opinie na temat tego produktu.

Świetna książka!! Duża ilość słówek potrzebnych w potocznym języku, słowniczek i przede wszystkim nauka słówek polega na wykonywaniu różnych ćwiczeń, co sprawia, że aż się chce człowiekowi uczyć :) Polecam dla samouków takich jak ja :)

- , 2012-11-23

Długo czekałam na taką książkę. Ćwiczenia są bardzo fajne. Dzięki nim bez problemu mogę utrwalić słownictwo z różnych kategorii tematycznych. Polecam!

- , 2010-02-19

Polecam wszystkim tą książkę. Bardzo podobają mi się różnorodne ćwiczenia, takie jak wykreślanki, tworzenie słów poprzez uzupełnianie brakujących liter, dopisywanie końcówek wyrazów itd., dzięki którym nauka słownictwa jest przyjemna i skuteczna. Dużą zaletą książki są zamieszczone na końcu odpowiedzi do ćwiczeń, które umożliwiają samodzielną naukę. Słowniczek tematyczny , w którym zamieszczone zostały zwroty i słownictwo z ćwiczeń są z pewnością dla każdego dużą pomocą i ułatwieniem w nauce.

- , 2009-11-10

Świetna publikacja dla samouków. Słowniczek, ciekawe ćwiczenia, praktyczne tematy. POLECAM!!!!Czekam na kolejny poziom!

- , 2009-10-26
Podziel się ze znajomymi