Poziomy:

  • A1
  • A2
  • B1

Nauczysz się:

Niemiecki Słownictwo dla początkujących (PDF)

Poznaj interesujące słówka, wyrażenia i przysłowia. Przygotuj się do egzaminów!


  • ISBN: 978-83-6041-587-0
  • Data wydania: sierpień 2008
  • Stron: 144
  • Zawartość: E-book
20,86 zł

Opis

O Słownictwie dla początkujących
- nauka 1600 słów, wyrażeń, kolokacji i przysłów
- 28 uporządkowanych tematycznie rozdziałów
- indeks słów i zwrotów
- różnorodne ćwiczenia z kluczem odpowiedzi

Niemiecki Słownictwo dla początkujących to podręcznik, który umożliwia poznanie lub powtórkę 1600 słów, wyrażeń, kolokacji i idiomów na poziomie podstawowym i średnio zaawansowanym (A1-B1 wg klasyfikacji Rady Europy). Praca z książką opiera się na metodzie aktywnej nauki w oparciu o obszerny zbiór różnorodnych ćwiczeń.

Książka w formie PDF adresowana jest do osób znających język niemiecki na poziomie podstawowym i średnio zaawansowanym, które chcą poszerzyć i uporządkować swój zasób słownictwa. Szczególnie polecana jest osobom przygotowującym się do egzaminu gimnazjalnego oraz matury z języka niemieckiego, a także do Zertifikat Deutsch.

Podręcznik koncentruje się na nauce i systematyzacji słownictwa z obszaru 28 najpopularniejszych praktycznych tematów. Ćwiczenia znajdujące się w książce utrwalają wiedzę dotyczącą przyimków, przyrostków czy kolokacji. Materiał zawarty w książce jest pomocny w trakcie powtórek przed egzaminami i testami.

W 28 rozdziałach tematycznych znajduje się wiele różnorodnych ćwiczeń, m.in. łączenie kolokacji w pary, szukanie ukrytych słów, dopasowywanie wyrazów do kategorii, wykreślanki, tłumaczenie, tworzenie słów, podpisywanie obrazków, uzupełnianie luk w tekście oraz dopisywanie końcówek wyrazów. W podręczniku znajduje się pełny klucz odpowiedzi, a dodatkowo tematyczny indeks słów i zwrotów użytych w danych rozdziałach.

 

Przeczytaj 4 opinie na temat tego produktu.
Podziel się ze znajomymi

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć