Poziom: B2
Niemiecki GAMEBOOK z ćwiczeniami Taxi frei?

Niemiecki GAMEBOOK z ćwiczeniami Taxi frei?

Wciągnij się w grę fabularną i poznaj codzienny język niemiecki!

ISBN: 978-83-7788-724-0
Data wydania: 9.09.2016
Stron: 216

Opis

Felix na co dzień pracuje jako taksówkarz w Monachium. Mało kto wie, że jest także zdolnym hakerem. Pewnego dnia otrzymuje propozycję wymarzonej pracy w IT. Czuje jednak, że za intratną ofertą kryje się coś niepokojącego...

Zdecyduj, co zrobi Felix, kogo zabierze swoją taksówką i w jakim kierunku potoczy się jego historia: mrocznego horroru, niepokojącego kryminału czy może płomiennego romansu? Wszystko zależy od Ciebie!

Niemiecki Gamebook z ćwiczeniami Taxi frei? to niekonwencjonalny kurs językowy, dzięki któremu uczysz się języka, nawet tego nie zauważając. Gra fabularna, w której decydujesz o losach bohaterów, pochłonie cię bez reszty! Korzystaj z książki wielokrotnie i poznaj wszystkie zakończenia historii. Zasady gramatyczne i słownictwo utrwalisz w naturalny sposób podczas czytania powieści i rozwiązywania ćwiczeń.

Z Gamebookiem:

- decydujesz o losach bohaterów i wybierasz zakończenie opowieści

- prowadzisz wciągającą grę fabularną, za każdym razem wchodząc w inną konwencję literacką

- czytasz płynnie i bez zbędnych przerw dzięki tłumaczeniom słówek na marginesach

- rozwiązujesz liczne ćwiczenia wzbogacające i utrwalające słownictwo

- poznajesz współczesny niemiecki i utrwalasz gramatykę na poziomie średnio zaawansowanym (B2)


Wciągnij się w grę i poznaj codzienny język niemiecki!

 

Opinie

+ Dodaj opinię

Bardzo fajna forma nauki

"Taxi frei?" jest przeznaczona dla osób, które opanowały język niemiecki w stopniu średniozaawansowanym i myślę, że ta informacja jest całkowicie adekwatna do słownictwa, z jakim tu się spotkałam. Co więcej, całość napisana jest bardzo współczesnym językiem, dlatego nie mamy wrażenia, że pracujemy z podręcznikiem czy zeszytem ćwiczeń, a z ciekawą powieścią.

Więcej na http://alison-2.blogspot.de/2017/08/niemiecki-gamebook-z-cwiczeniami-taxi.html

- , 2017-08-16

Gorąco polecam

Pomimo tego, iż zdążyłam przeczytać tylko pierwszy rozdział książki, szczerze ją polecam. Powieść jest wciągająca, a autentyczność tekstów sprawia iż są one łatwiejsze do zrozumienia. Bardzo ciekawy materiał ukazujący słownictwo z życia codziennego. Książkę posiadam zaledwie od doby, jak tylko czas pozwoli, z chęcią zasiądę do lektury. Książka przede wszystkim warta swojej ceny.

- , 2016-10-15
Podziel się ze znajomymi