Poziom: A1-A2
Hiszpański nie gryzie! (Książka + Audio CD)

Hiszpański nie gryzie! (Książka + Audio CD)

Innowacyjny kurs od podstaw. Aktywna nauka słownictwa i gramatyki za pomocą ćwiczeń

ISBN: 978-83-7788-115-6
Stron: 160

Opis

HISZPAŃSKI nie gryzie! to kurs, z którym:
- aktywnie uczysz się języka od podstaw,
- przyjemnie poznajesz użyteczne słownictwo,
- praktycznie trenujesz znajomość gramatyki,
- uczysz się gotowych zwrotów konwersacyjnych,
- poznajesz współczesny, codzienny język hiszpański.

Kurs przeznaczony jest zarówno dla uczniów, jak i dorosłych samouków dopiero zaczynających naukę, którzy chcą łatwo i przyjemnie opanować podstawy języka hiszpańskiego na poziomie komunikacyjnym.

Książka (160 str.) opiera się na niezwykle atrakcyjnej metodzie aktywnej nauki języka poprzez rozwiązywanie różnorodnych ćwiczeń. W rozdziałach tematycznych znajdziesz: około 90 najpopularniejszych zagadnień, krótkie dialogi lub teksty z polskim tłumaczeniem, gramatykę w pigułce, porcję niezbędnego słownictwa, ćwiczenia, ciekawostki o kulturze oraz specjalną sekcję Sprawdź się z zadaniami podsumowującymi. W każdej chwili masz dostęp do umieszczonych na marginesach praktycznych minisłowniczków, a dodatkowo na końcu książki znajdziesz podręczny zbiorczy słownik.

GRATIS płyta CD z ponad 70 minutami nagrań prawidłowej wymowy pomaga w nauce poprawnej wymowy oraz ćwiczeniu rozumienia ze słuchu.

Odkryj unikalną metodę aktywnej nauki. Przekonaj się, że hiszpański nie gryzie!

 

Przykładowe ekrany i nagrania

 

Opinie

+ Dodaj opinię
Przeczytaj 11 opinii na temat tego produktu.

Ekstra

Książka idealna jaka powtórka dla osób średnio zaawansowanych. Wyjaśnia bardzo zrozumiale gramatykę oraz uczy przydatnych słówek. Polecam bardzo!

- , 2017-02-13

Super

Książka jak najbardziej cudowna. W sposób świetny prowadzi młodą osobę przez tajniki języka hiszpańskiego. Ja po książkę sięgnąłem w celu powtórzenia podstaw, lecz uważam, że jest ona także dobra dla osób "od zera".

- , 2016-12-26

Ta książka była moją pierwszą z serii Edgarda i nie zawiodłam się. Bardzo przyjemnie uczyło mi się z tego minipodręcznika idealnego dla początkujących. To przede wszystkim kurs słownictwa; gramatyka występuje tu nieco \"przy okazji\", lecz moim zdaniem jej ilość jest optymalna. Nagrania na płycie przydają się w opanowaniu wymowy.

- , 2016-03-11

Książeczka doskonała, od niej zaczeła się moja samodzielna nauka hiszpańskiego (towarzyszyła jej również kolejna świetna pozycja Egarda - Konwersacje dla początkujących). W rezultacie teraz, po roku, jestem na poziomie intermediate, czego dowodem są 3 kolejne repetytoria zamówione również z moim ulubionym wydawnictwie. Książka przejrzysta, bardzo przydatne są słowniczki po każdym rozdziale, i nagrania słów i dialogów na płytach. Nie wyobrażam sobie uczyć się z innym wydawnictwem, za mną już repetytorium hiszpańskie na poziomie A2-B1 - te książki naprawdę gładko pozwalają przechodzić z poziomu na poziom. Bardzo ważna jest obecność płyt. Polecam!

- , 2014-01-29

Świetna książka ! Po skończeniu tej książki polecam Repetytorium leksykalno-tematyczne i gramatykę w pigułce albo również Hiszpański dla średnio zaawansowanych.

- , 2013-12-19

\"... nie gryzie\" to świetna seria! W takim wydaniu każdy polubi hiszpański. :)

- , 2013-07-22

Ta książka jest wspaniała, aż chce się uczyć. Jest o wiele lepsza niż jakieś beznadziejne książki, których używam w szkole. Od dziecka marzyłam, żeby nauczyć się hiszpańskiego. Na początku myślałam, że trudno będzie mi zapamiętywać słówka i zwroty bo to zupełnie inny rodzaj języka bo zwykle używałam angielskiego i niemieckiego ( które również kocham), ale hiszpański jest o wiele łatwiejszy i ładniejszy. Seria z jabłuszkiem godna kupienia. :D

- , 2013-05-06

Moja ulubiona seria książek do nauki języków obcych. Świetna szata graficzna, różnorodność ćwiczeń, zadań i tekstów czytanych pozwala ćwiczyć nowo poznane słówka i zasady gramatyczne w praktyce. Jest to moja ulubiona książka uzupełniająca naukę języka hiszpańskiego w liceum, sięgam po nią bardzo często. Serdecznie wszystkim polecam, bo jeśli są chęci - z tą książka bez trudu można osiągnąć SAMEMU poziom A1-A2 z języka hiszpańskiego ;)

- , 2012-10-16

Moja ulubiona seria książek do nauki języków obcych. Świetna szata graficzna, różnorodność ćwiczeń, zadań i tekstów czytanych pozwala ćwiczyć nowo poznane słówka i zasady gramatyczne w praktyce. Jest to moja ulubiona książka uzupełniająca naukę języka hiszpańskiego w liceum, sięgam po nią bardzo często. Serdecznie wszystkim polecam, bo jeśli są chęci - z tą książka bez trudu można osiągnąć SAMEMU poziom A1-A2 z języka hiszpańskiego ;)

- , 2012-10-16

Seria z jabłuszkiem na okładce już od dawna zawojowała moje serce. Tym razem postanowiłam sprawdzić jak spisuje się kurs do nauki języka hiszpańskiego wydany w tej serii. Była to doskonała okazja do przypomnienia sobie podstaw języka i uczczenia wygranej drużyny hiszpańskiej na Euro 2012.

Po pierwszych kilku stronach książki, poczułam jak energia do nauki hiszpańskiego wzrasta z minuty na minutę i jeszcze bardziej zakorzeniłam w sobie miłość i zapał do tego języka. Wszystkie podręczniki z tej serii mają podobną strukturę. Książka zawiera bowiem 13 tematycznych rozdziałów, których perfekcyjne opanowanie zapewnia znajomość języka na poziomie komunikatywnym. W mojej ocenie jest to poziom A2.

Edgard ułatwił nam nieco naukę, dodając na końcu książki słowniczek oraz zielone marginesy. Bardzo rzadko spotykam się z takim zabiegiem w podręcznikach do nauki języków obcych. Zielone marginesy zawarte w książce przepełnione są słówkami z bieżących lekcji, ciekawostkami rodem z Hiszpanii oraz poradami, co należy zapamiętać w szczególności.

Gramatyka w podręczniku objaśniona jest co prawda dość krótko, ale za to konkretnie i logicznie. Może troszkę zabrakło mi większej ilości zadań gramatycznych, ale zazwyczaj uzupełniam swoja wiedzę w tym zakresie bazując już na podręcznikach typowo do doskonalenia gramatyki języka hiszpańskiego. Płyta, na której nagrane są dialogi i teksty zawarte w każdym z rozdziałów znacznie ułatwiają naukę osobom początkującym i mającym problem z odpowiednim akcentem i wymową.

Bardzo bym chciała, aby seria ta, rozrosła się o nowe tytuły, w szczególności do nauki fińskiego i koreańskiego. Z całą pewnością pozostanę wierna tej serii.

- , 2012-08-27

Hiszpański po prostu nie gryzie, trzeba go poznać i oswoić!!!

- , 2012-08-27
Podziel się ze znajomymi