Poziom: A2-B1
Hiszpański fiszki Praktyczne zwroty konwersacyjne (500 fiszek + program i nagrania do pobrania)
Produkt chwilowo niedostępny

Hiszpański fiszki Praktyczne zwroty konwersacyjne (500 fiszek + program i nagrania do pobrania)

Poznaj najważniejsze zwroty i zacznij swobodnie rozmawiać!

ISBN: 978-83-7788-108-8

Opis

Dzięki nauce z fiszkami: Zobacz, jak uczyć się z fiszek!
- poznasz 500 najpopularniejszych zwrotów i wyrażeń,
- utrwalisz słówka i poznasz ich użycie w kontekście – przykładowe zdania,
- szybko i skutecznie opanujesz słownictwo z 13 grup tematycznych,
- ćwiczysz język o każdej porze i w dowolnym miejscu,
- opanujesz gotowe wzorce komunikacyjne.


Hiszpański fiszki Praktyczne zwroty konwersacyjne to wyjątkowy zestaw 500 ponumerowanych kartoników do nauki języka hiszpańskiego. Uzupełnieniem zestawu jest . Przykłady użycia słów w zdaniu to gotowe wzorce komunikacyjne. Aby ułatwić zapamiętanie materiału metodą skojarzeń, kurs podzielono na 13 grup tematycznych. Nauka z kursem pozwala szybko i skutecznie opanować najczęściej używane w języku hiszpańskim zwroty oraz poznać ich użycie w zdaniach.Specjalny dobór słówek, przykładowe zdania i załączone pudełko tworzą unikalny zestaw do skutecznej nauki języka hiszpańskiego.

nauka słówka hiszpańskie
 

Wymagania sprzętowe

system operacyjny Windows 7 PL, 8 PL, 10 PL 32/64 bit

 

Przykładowe ekrany i nagrania

 

 

Zobacz film

 

Opinie

+ Dodaj opinię
Przeczytaj 2 opinie na temat tego produktu.

Słówka i zdania przydatne do konwersacji, kolorowe przegródki pomagają nie pogubić się w fiszkach, wg mnie świetnie uzupełniają się z książką hiszpański konwersacje, taki zestaw naprawdę dużo daje, polecam.

- , 2015-03-25

Tym razem fiszki wydawnictwa Edgard przybrały nieco inną formę. Na 500 kartonikach znajdują się zwroty i konwersacje idealne dla początkujących i średnio zaawansowanych.

Po przerobieniu wszystkich kartoników można być spokojnym o płynną i komunikatywną konwersacje w języku hiszpańskim. W fiszkach najlepsze jest to, że nie zajmują dużo miejsca i można je zabrać wszędzie: w daleką podróż, na nudny wykład lub na wakacje, ponieważ nie zajmują dużo miejsca.

Pudełeczko oprócz 500 fiszek zawiera instrukcję obsługi kursu, która objaśnia nam jak efektywnie i szybko opanować wszystkie zwroty i wyrażenia. Metoda nauki z karteczek jest dość nowa, a jednak juz podbiła serca poliglotów na całym świecie.

To czego najbardziej brakowało mi w całym kursie to płyta. Uważam, że byłaby świetnym dodatkiem do całości i ułatwiała by naukę.

- , 2012-03-26
Podziel się ze znajomymi