Poziom: A1-B1
Hiszpański Krok po kroku (2 x Książka + 5 x CD Audio + MP3 + Program komputerowy)
Produkt chwilowo niedostępny

Hiszpański Krok po kroku (2 x Książka + 5 x CD Audio + MP3 + Program komputerowy)

Kurs do kompleksowej i skutecznej nauki języka hiszpańskiego dla początkujących

ISBN: 978-83-6248-206-1
Data wydania: sierpień 2010
Stron: 384

Opis

Hiszpański Krok po kroku kurs do kompleksowej nauki języka hiszpańskiego od poziomu początkującego do średnio zaawansowanego (A1-B1). Polecany jest osobom zaczynającym naukę oraz wszystkim, którzy chcą doskonalić językowe umiejętności, poszerzyć zasób słownictwa oraz poprawić wymowę.

Kurs uczy 3200 słów i zwrotów niezbędnych na co dzień, przystępnie objaśnia i utrwala najważniejsze zasady gramatyczne oraz uczy prowadzenia swobodnych rozmów z obcokrajowcami i rozumienia ze słuchu. Różnorodne ciekawostki urozmaicają naukę i zapoznają z obyczajami oraz kulturą Hiszpanii.

Książki (łącznie 384 str.) zawierają 31 lekcji tematycznych, zestawy słówek, ciekawe dialogi, interesujące ćwiczenia utrwalające, dodatkowe sekcje dla ambitnych, pełny zapis nagrań wraz z tłumaczeniami na język polski, ilustrowane ciekawostki. Część gramatyczna przystępnie wyjaśnia najważniejsze zagadnienia.

Wysokiej jakości nagrania
(ponad 6 godzin) na pięciu płytach audio pozwalają osłuchać się z językiem, poznać jego melodię oraz prawidłową wymowę. Słówka, zwroty oraz dialogi zostały udźwiękowione przez profesjonalnych lektorów. Specjalnie przygotowana szósta płyta zawiera wszystkie nagrania w formacie mp3.

Program multimedialny uczy nowych słówek i utrwala zdobytą wiedzę. Zawiera interaktywne ćwiczenia, gry, testy, doskonali umiejętność pisania, rozumienia ze słuchu oraz umożliwia samodzielny trening wymowy.

Hiszpański Krok po kroku to unikalna i bardzo skuteczna forma poznawania języka – łączy naukę z podręcznikiem, słuchanie nagrań na płytach audio lub mp3 z pracą z programem komputerowym. Pakiet polecamy do samodzielnej nauki w podróży, w domu, w samochodzie.

W skład pakietu wchodzą: Hiszpański Kurs podstawowy i Hiszpański Krok dalej.

 

Wymagania sprzętowe

system operacyjny Windows 7 PL, 8 PL, 10 PL 32/64 bit

 

Przykładowe ekrany i nagrania

 

 

Opinie

+ Dodaj opinię
Przeczytaj 3 opinie na temat tego produktu.

Bardzo dobrze przygotowany kurs dla osób, które zaczynają się uczyć języka hiszpańskiego. Polecam wszystkim osobą zainteresowanym nauką języka hiszpańskiego.

- , 2014-12-15

Kurs pozwala na sprawną naukę języka hiszpańskiego z poziomu podstawowego. Cieszy mnie wprowadzenie zagadnień gramatycznych wraz z ćwiczeniami. A dla osób, które już miały styczność z językiem, tak jak ja, to dobra oferta, aby przypomnieć sobie podstawy i pójść krok dalej. Polecam.

- , 2014-10-16

Z kursu najpierw uczysz się zagadnień gramatycznych, a później zwrotów i wyrażeń niezbędnych do porozumiewania się w języku hiszpańskim. To połączenie nauki z książek, nagrań oraz programu multimedialnego, który, moim zdaniem, mógł dostać odrobinę lepszą oprawę graficzną. Mimo to komplet wart jest uwagi.

- , 2011-12-20
Podziel się ze znajomymi