Poziom: A2-B1
Hiszpański Niezbędne zwroty i wyrażenia. Trzecia edycja

Hiszpański Niezbędne zwroty i wyrażenia. Trzecia edycja

-20%

Słuchaj nagrań i ucz się języka w każdej wolnej chwili i dowolnym miejscu!

ISBN: 978-83-7788-831-5
Data wydania: listopad 2016
Stron: 104

Opis

Hiszpański Niezbędne zwroty i wyrażenia to nowoczesny kurs przeznaczony dla osób znających język hiszpański na poziomie początkującym i średnio zaawansowanym (A2-B1).

Uczy ponad 450 zwrotów i wyrażeń niezbędnych do swobodnego porozumiewania się. Wszystkie wyrażenia zilustrowano zdaniem lub krótkim dialogiem pokazującym ich użycie w kontekście. Po nauce z kursem kupisz bilet, zapytasz o drogę, zrobisz zakupy i umówisz się na spotkanie.

W skład kursu wchodzą: książka oraz dwie płyty audio z nagraniami, by móc uczyć się w każdej wolnej chwili i w dowolnym miejscu.

Książka zawiera dialogi, dodatkowe słownictwo, 45 różnorodnych ćwiczeń z odpowiedziami do każdej lekcji, zapis nagrań, testy na znajomość słownictwa i zagadnień gramatycznych oraz słowniczek najważniejszych słówek.

Wysokiej jakości nagrania (144 minuty) w wykonaniu profesjonalnych lektorów pozwalają osłuchać się z językiem, poznać jego melodię oraz prawidłową wymowę. Uczysz się słówek oraz rozumienia ze słuchu bez konieczności zaglądania do książki!

 

Opinie

Bądź pierwszym, który napisze recenzję!

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Podziel się ze znajomymi